Tül yılbaşı ağacı

Annekaz
28 Kasım 2011
4 Yorum

Evlerini yılbaşında ağaçla süsleyenler için değişik ve aslında çok dekoratif bir çalışma. Romantik bir havası olduğu kesin,  yemyeşil ağaçları da klasik bulanlar için alternatif bir süsleme. Çok değişik malzemelerden yılbaşı ağaçları yapılıyor keçeler,panolar,şişeler gazete kağıtları vs vs o malzemelere tül de eklendi pembesi mavisi beyazı seçim sizin.. Küçük bir dersi burada görebilirsiniz.

Ağaç süsleme muhafazakarlığı bana göre artan Türkiye’de gitgide yaygınlaşan bir uygulama tarihi hristiyanlık önce fakat hristiyan adeti olarak bilindiği gerçek, bilinen  şeyler; paganlar karla örtülen doğayı evlerinde canlandırmak isterler ve karın yağmasıyla  birlikte doğanın yeşil kalan tek ağaçları çamları sedirleri süsleyip kutlama yaparlar falan filan bana göre ticaretin dini , insanları kulLanması, dünya eğer bir şeyin üzerinde duruyorsa bu şey ya aşk ya da paradır.. Ya da yılbaşında para, sevgililer gününde de para deyip konuyu tatlıya bağlayalım :D

Bunu da seversin  Yılbaşı sofrası hazırlıkları - yenilebilir yılbaşı ağaçları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. eda dedi ki:

  çok cıcı ama yapımından bısey anlamadım açıkcası.

 2. fiamma dedi ki:

  Çok sevdim tül çam fikrini, yeşil olsaydı daha mı çok severdim bilemedim. Yenibir yılı yemyeşil bir ağaçla karşılamak hoş olur, teşekkürler kaç metre tül gider acaba buna ki:)

 3. annelikokulum dedi ki:

  BAYILDIMMMM harika olmuş istdiğimiz renkte yapabiliriz…..bana başka fikirler doğurdu bu ağaç teşekkür ederim..sevgiler.

 4. seda dedi ki:

  ee nasıl olcakmış buuu? bilen warsa yazsın bana??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim