Vintage gazete kağıdı sunumu – Bedava bastırılabilir gazete kağıdı

Annekaz
1 Şubat 2023
Yorum Yok

Hepimiz yediğimiz yemeklerin fotoğraflarını çekmeyi seviyoruz. Ben yaptığım yemeklerin fotoğraflarını çekmeyi çok seviyorum. Restoranlarda çektiğim fotoğrafları ise yerel rehber amacı ile kullanıyorum.

Vintage gazete kağıdı sunumu

Gazeteye sarılmış yemek fotoğraflarını daha önce gördünüz mü? Güzel bir sandviç, ya da patates kızartmasının altında bir New York  Times. Tabi fotoğraflarda hoş görünüyor. Yemek fotoğraflarına geleneksel bir hava katıyor.

Aslında bu bir hile. Fast Food sektörü daha geleneksel görünmek için bu eskitilmiş ve vintage kağıtları kullanır. Sizin için  Vintage gazete kağıtları hazırladım. Verdiğim linkten büyük boy olarak indirebilirsiniz.

Sayfalar büyük olduğu için kalitesi bozulmadan yüklemenizi istedim o yüzden Canva da hazırladım. Açılan sayfada şablonu kullan deyip  sağ köşeden paylaş ve altında çıkan menüden indir demeni yeterli.

American times vintage  gazete sayfası

Farmer market vintage gazete sayfası

Old Vintage gazete sayfası

Daily mail Gazete sayfası

 

Aşağıdaki görseller daha düşük kalite ama a4 için uyarlanabilirler. Eskitme için kağıtları bastırdıktan sonra çay ya da kahveye batırıp çıkarabilirsiniz. Daha eski bir görüntü için kağıtları kırıştırabilir bu şekilde kurutup geri açabilirsiniz. Harry esprisi olsun diye ekledim..

 

Bunu da seversin  Kaft tasarım tişört alışverişim
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim