Gazete kağıdından peruk

Annekaz
24 Ekim 2014
Yorum Yok

Cadılar bayramı yılın en sevmediğim dönemi yurt dışı siteleri çok takip ettiğim için sürekli sayfamda zombiler vampirler mumyalar görmekten gına geliyor lakin böyle güzel çalışmalar da çıkıyormuş ara sıra. Gazete kağıdından peruk ne işe yarar diyebilirsiniz ama bizim eğitim sistemimizde bir nevi cadılar bayramı tadında çocuklardan sürekli yaratıcı performans ödevleri, proje ödevleri isteniyor. Olur ya gazete kağıdından peruk yaparak bir kaç fazladan puan elde edilir. Bu da liseye yerleştirmede bir kaç kişinin önüne atar falan filan..

gazete peruk

Velhasıl şaka bir yana işe yarayacak bir peruk yapımı dersi, gazete kağıdı olmaz da pom pom olur. Uzun iplerden saçla olur..parlak bir şeyler olur. Cadılar Bayramı hazinesi diyerek konuya geçelim.

Konu da çok fotoğraf olunca Galeri yapmak zorunda kaldım Gazete kağıdından peruk yapımını adım adım galeride görebilirsiniz.

Bunu da seversin  Çeşitli Kombinasyonlar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim