Uzun hırka modelleri

Annekaz
17 Aralık 2017
Yorum Yok

Aralığın sonu gelmesine rağmen hava adeta bir sonbahar. Durum böyle olunca uzun hırka modelleri palto ve  kabanlardan daha çok tercih edilir oldu. Moda mevsimlere göre şekillenen bir kavramdır eğer hava palto giymek için sıcak hırkalar için soğuksa devreye uzun ve kalın hıra modelleri girer.

UZUN HIRKA MODELLERİ VE KOMBİNLERİ

Dünyanın en kolay kombinleri galiba uzun hırkalar hemen her şeyi örtüp sizi sıcacık sarar fazla kiloları saklar hem şık hem de salaş görünebilirsiniz verdiği rahatlığı söylemiyorum bile. Eski ya da yeni annenizin ya da anneannenizin bile uzun hırkasını giyebilirsiniz.  Örgü ya da kumaş uzun hırkanızı çok sevdiğiniz bir kemer ile daha şık hale getirebilirsiniz.

uzun hirka modelleri 9

Kendiniz için Uzun hırka modelleri ararken dikkat edeceğiniz en önemli konu çok dökümlü olmaması, evet salaş bir görünüm için bir beden büyük modeller tercih ediliyor ama herkeste aynı şıklıkta durmuyor. Diğer bir detay ise çanta! Uzun hırka giydiğinizde hırkadan sonra ilk dikkat çekecek detay çantadır. Marka ve ikon çantalar dışında  hırka ile aynı renkte ya da ayakkabınızla aynı renkte çantalar moda. Örgü hırka giyip örgü çanta takmayın mesela..

Çok uzun hırkalar sizi uzun boylu gösterir diz üstü çizme ve kısa bir etek sizi sevimli gösterecektir. Uzun hırka ve uzun etek çok kullanışlı bir tercih değil.

Bunu da seversin  Makrome havlu kenarları
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.