Palto kombinleri – Kış modası

Annekaz
25 Aralık 2018
Yorum Yok

Palto kombinleri nasıl yapılır? Kış aylarının vazgeçilmezi  paltolar için hangi modelleri seçmelisiniz? Leopar palto modelleri bu sene çok moda, peluş modeller sahte kürkler hafif ama sıcak tutan yünler palto modellerinde en çok sevilen seçeneklerden bazıları.

PALTO KOMBİNLERİ NASIL SEÇİLİR

Kadınlar olarak yaz kış her zaman güzel ve uyumlu giyinmeyi severiz. Palto alırken de uzun süre giyebileceğimiz kolay kolay modası geçmeyecek modeller seçmek çok önemli. Her zaman askıda her şeyin üzerine giyebileceğiniz modasız bir palto ve ona uygun bot veya çizme ve önemlisi bir çantanız hazır olmalı.

Bu yazıda size zamansız palto modelleri göstereceğim. Siz ilham olacak bu palto modelleri her zaman aklınızda olsun mümkünse palto alışverişi yaparken kış sonu indirim sezonunu çok iyi değerlendirin. Ben geçen yıl çok sevdiğim paltoyu sadece 34 liraya almıştım. Uygun bir çanta ve çizmede yine indirimleri takip ederek yarı yarıya uygun fiyata satın alınabilir.

Bunu da seversin  Eski kazaktan şapka yapımı
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.