Very Cupcake Ankara

Annekaz
25 Mart 2019
Yorum Yok

Etkinlik ve tanıtımlarda Bloggerlar artık çok ayrı bir yere sahip birbirinden değerli firmalar bloggerlarla çalışıyor kendi firmalarının ve ürünlerinin tanıtımını daha içten daha deneyimsel olarak yapıyor böylece hem daha çok kişiye ulaşıyor hem de ürün kalitelerini test etmiş oluyorlar,  workshoplar da galib bloggerların en sevdiği etkinlik ve tanıtım şekli. Ankaralı Bloggerlar da Eylül ayında çok lezzetli bir etkinlikte buluştu.  Very cupcake bir Ankara markası. Şirket Sahipleri Banuhan Özyurda, Zehra Aksoy, Halil Yurdakul yurt dışı gezilerinde keşfettikleri tatları Türkiye’de uygulamaya karar vermişler. Amerika’da ve İngiltere’de çok özel kurslara katılmışlar Türk damak tadına uygun kek ve kremalar için yüzlerce deneme yaparak şimdiki tariflerini ve tabi markalarını oluşturmuşlar.

Very cupcake  4 Şube’da Ankara’nın en gözde AVM ve semtlerinde hizmet veriyorlar. Ürünleri tek bir noktadan üretilip çıkıyor formülleri gizli :) Çalışanları ile özel sözleşmeleri bile var.

Very Cupcake Ankara etkinliği bloggerları oldukça sevindirdi çünkü yemek yapmanın kendisi eğlenceli bir şeyken Cupcake yapmak lunaparka gitmek gibi o heyecan ve neşe ile  blogger arkadaşlarımla beraber onlarca kek yaptık biraz ortalık dağıttık ama çok eğlendik harika bilgiler ve ip uçları aldık.  Peki muhteşem Ankara etkinliğine hangi bloggerlar davetliydi..

Banuhan Özyurda hanım bloggerlarla tek tek ilgilendi krema sıkma dersleri ile beraber süsleme teknikleri ve malzemeleri hakkında bizleri bilgilendirdi biz de elimizden geldiği kadar ‘muhteşem’ kekler süsledik.. Süslediğimiz onlarca kek  sertifikalarımız ve o güne özel kupalarımızla evlerimize unutulmaz hatıralarla döndük..

Very Cupcake bu güzel gün için teşekkür ediyoruz..

Hayriye Koz  www.annekaz.com

Burcu İpek Yılmaz: www.shoeeobsessionn.blogspot.com.tr

Ümmühan Yaşbay www.yesilsalata.com

Sibel Erzincan www.sibelintarifdefteri.blogspot.com.tr
Ebru Tuncer http://ebrununmutfagindan.blogspot.com.tr
Elif Özkan www.cinaragacim.blogspot.com.tr
Gülşen Doğan www.gulsendogan.com
Betül Kurt www. betushunbloguu.blogspot.com.tr
Gizem-Emre www.birtatlibireksi.com
Ecem Sarıkaya bonbondiyorki.net
Zulal Ateş zulalates.com
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim