Verycupcake Ankara

Annekaz
15 Eylül 2014
Yorum Yok

Ankara’nın gözde ve bitanecik Cupcake mağazası verycupcake’de harika bir etkinliğe katıldık. VeryCupCake  bir aile şirketi Banuhan hanım annesi ile beraber ABD ve Londra’da pastacılık ve ekmekçilik eğitimi almış. Yetmemiş Türk damak tadı için yüzlerce deneme yaparak sonunda kendi özel tariflerini oluşturmuşlar.

Ankara’da Tunalı’da, Cepa’da, Bahçeli’de ve 365 AVM’de şubeleri var. Cupcakeler günlük olarak üretiliyor en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanıyor ki buna biz şahidiz :)

VeryCupCake’de 75’in üzerinde çeşit var. Hepsinin tadına bakmak mümkün değil tabi ama ben kendi adıma redvelveti herkese tavsiye ederim. Ankaralı bloggerlar olarak bizi çok heyecanlandıran bu workshop için Banuhan hanıma ve güzeller güzeli annesi ve tatlımı tatlı Fadime hanıma çok teşekkür ederiz. Çok eğlenceli bir gündü krema yapımı hakkında ip uçları aldık cupcake ile süsleme ilgili minik dersler aldık süsleme malzemeleri tanıdık bol bol kullandık ortalığı biraz dağıttık ama çok eğlendik.

Verycupcake hem şubelerinden hem de online olarak sipariş kabul ediyor özellikle düğün ve özel toplantılar için zaten Ankara’nın en prestijli adreslerinden birisi konsolosluklar dahil pek çok toplantıda  verycupcake  tercih ediliyor.. online olarak da sipariş verebilir kapınıza kadar bu güzel kekleri getirtebilirsiniz..

Böyle bir etkinlikte olmak ayrıcalıklı ve çok güzeldi tekrar tekrak sıcak samimi sohbetleri cömert gönülleri için verycupcake çok çok teşekkürler :)

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim