Victoria Beckham’ın zayıf kalmasının sırrı bu tabak

Annekaz
12 Ekim 2022
Yorum Yok

En sevdiğim ünlülerin ne yedikleri nasıl zayıf kaldıklarını hep merak etmişimdir. Victoria Beckham da bunlardan birisi bu kadın nasıl bu kadar zamandır zayıf ve hep formunda biraz araştırdım işte Victoria Beckham diyeti!

Victoria Beckham sosyal  medyasında ne yediğini içtiğini günlük hayatını pek paylaşmıyor. Victoria’nın ne yediğini içtiğini ondan daha ünlü eşi David Beckham sayesinde öğreniyoruz.

25 yıldır aynı yemeği yiyor

Geçenlerde yapılan bir röportajda David Beckham yemek yapmayı, misafir ağırlamayı çok sevdiğini belirtmiş, fakat yemek konusunda eşi Victoria Beckham ile pek anlaşamadığını söylemişti. Evlilikleri boyunca  Victoria Beckham  hep aynı yemeği yediğini ve 25 yıldır sadece 1 kere farklı yemek yediğini gördüğünü söylemiş.

İnsanın 25 yıl boyunca aynı yemeği yemesi tuhaf değil mi bu arada Victoria Beckham 25 yıldır balık ve buharda pişmiş sebze yiyormuş.

Yemek yemeyi sevmemek!

Keşke şu his bendede olsaydı yemek yemeyi çok seviyorum ve zaten ihtiyacım olmadan yediğim için kilo alıyorum. Victoria Beckham  yemek yemeyi pek sevmediğini sadece sağlığını korumak için yediğini belirtmiş. 25 yılda sadece bir kere  o da hamileyken eşinin tabağından bir lokma almış.

Sadece akşam yemeklerinde bir kadeh şarap içiyormuş bu kadar. Yani insan hiç mi dondurma yemez, hiç mi tavuklu salata ya da ne bileyim sebzenin değişik hallerini istemez. Zayıf ve sağlıklı kalmak elbette çok önemli ama bu diyet ne kadar sağlıklı tabi bilemiyorum.

Bunu da seversin  Mars'ın gülen yüzü ve yerdeki tabak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim