Yastık kırışıklıkları!

Annekaz
22 Mart 2012
1 Yorum

Kırmızı çizgiler yastık kırışıklığı

Hep aynı şekilde yatıyorsanız genç yaşta yastık kırışıklarınız olabilir elbette yaşlanıyoruz kırışıklarımız olacak ama genç yaşta olmadık yerlerdeki çizgiler sinir bozuyor mesela benim dudak çizgim gibi..

Bunun için çeşitli engelleyici ya da azaltıcı yöntemler var mesela saten yastık. Ajda Pekkan’ın yastık kırışıklıklarına karşı saten yastık kullandığını duymuştum internette biraz araştırma yapınca karşınıza X şeklinde saten yastıklar çıkıyor. Yanakların boşluğa gelmesini sağlayan bu yastıklar kırışıklıkların oluşmasını engelliyormuş. Bir de hilal şekilden olanlar var. Son bir iki haftadır saten yastıkla uyuyorum farkı oldu diyebilirim. Bir de dekolte kırışıklığı var, yan yatışda memelerin yatış pozisyonuna göre dekoltede V  şeklinde yine uyku kırışıklığı oluyor bunun içinde özel bir meme yastığı satıldığını gördüm. :) Aslında mantıklı fakat ne kadar rahat ve kullanışlı tartışılır.

X şeklindeki kırışık yastığını önümüzderi günlerde dikmeyi planlıyorum. Bakalım ne kadar faydası olacak

Fotoğraflar: Kaynak

Bunu da seversin  Saçlara keratinli bakım maskesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Nurbetül dedi ki:

    :) ben her sabah uyandığımda yastık bi tarafta üzerimde ki bi tarafta çarşaf bi tarafta kalkıyorum. Buna rağmen yüz üstü yatınca yüzümün bi tarafı tuhaf oluyor :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim