Bigudi ile kıvırcık saçlar

Annekaz
3 Ocak 2015
Yorum Yok

Saçlarınızı pek çok şekilde kıvırcık ya da dalgalı yapabilirsiniz ki saç düzleştirici ve maşalar artık çok ucuz. Saç düzleştiricisi ile dalgalı saçlar yapmanın videosu burada var ama saçlar bu yöntemlerle çok yıpranıyor. Saçlara şekil vermede biraz eski yöntemlere doğru gidiliyor.

Bigudi bu yöntemlerden sadece birisi. Bigudi ile saçları kıvırcık yapmak çok kolay sadece vakit gerekiyor eğer gece yatmadan bigudileri sararsanız sabah kolayca saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Bu çiçek bigudileri rossman dan almıştım. 1 paketi sanıyorum 6,5 liraydı, oldukça kullanışlı saçlarınız hafif nemli iken saçlarınızı bu bigudilerle sarıp sabaha kadar bekletiyorsunuz.
bugidiUyurken rahatsızlık vermiyor, çekiştirirseniz kopuyor nazik kullanmak lazım, saçları  kıvrıştırmada oldukça başarılı. Orta kalınlıktaki saçlar için bir paket yeterli ama kalın ve hacimli saçlarınız varsa bir paket bigudi yetmeyebilir.

kıvırcık-saç

 

Bunu da seversin  Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan Önerisi Bioblas!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim