Yüz boyama etkinlikleri ve fotogaleri

Annekaz
13 Mart 2013
Yorum Yok

2Yüz boyama son yıllarda en küçük çocuk etkinliğinde bile karşımıza çıkan bir aktivasyon, çocuklar çok seviyor antialerjik sağlıklı boyalarla yapıldığı zaman da hem çocuklar mutlu oluyor hem de aileler.

Özellikle doğum günü partileri için amatör ya da profesyonel boyamalar doğum günü partisine ayrı bir hava katıyor, erkek çocuklara süper kahramanlar, ben10 figürleri ve vahşi hayvan şeklinde yüz boyamaları, kızlara ise kelebek ve çiçekler sevimli hayvanlar pırıltılı yüz boyamaları yakışıyor. Fakat bu işin bir de ustaları var o kadar gerçekçi yüz boyamaları yapılıyor ki çocuk kendini aynada görse korkar :)

Neticede yukarıdaki yüz boyama örnekleri işinin en iyilerinden birisi olan daizydesign.com‘a ait. Çok başarılı bir sanatçı tabi ki Türkiye’de değil ama bu şekilde yeteneği olan birisi pekala böyle bir işe girişebilir..

Bunu da seversin  El yapımı Kız odaları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.