Zayıflamadılar kıyafet değiştirdiler

Annekaz
1 Kasım 2011
Yorum Yok

Sağlıklı ve güzel olmak için zayıflamak önemli ama biraz fazlalığınız varsa ve bu fazlalığı gizlemek istiyorsanız işe doğru kıyafet seçmekle başlayabilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraf galerisinde kadınların öncesi ve sonrası hallerini göreceksiniz doğrusu çok hoş görünüyorlar ve sadece imaj değişikliği yapmışlar. Yüz , kalça,sırt ve kollar için birer kıyafet örneği gösterilmiş.. Biraz basenlerden saklayalım, bacaklar kalın biraz daha ince görünse diyorsanız aslında en büyük kurtarıcı jean yani kot pantolonlar.. Yüksek belli kot pantolonlar dar paça ya da geniş paça pantolon en doğru seçimi yaparak günlük hayatta fit ve şık görünebilirsiniz. İşte size harika örnekler..

Kot pantolon herkese yakışır ama doğru kot pantolon. Çok zayıf birisine nasıl bol bir pantolon yakışmazsa kilolu birisini de çok dar bir jean yakışmaz. Kilolu hanımlar ya da mesela göbek ve kalçasında fazlalığı olan hanımlar jean pantolon seçerken bir kaç noktaya dikkat ederlerse sürekli giyebilecekleri pantolonlar satın alabilirler…

1- Yüksek bel her zaman yüksel bel…. evet baş belası düşük beller bikini vücudunuz yoksa ya da 36 beden değilseniz yüksek bel her zaman kurtarıcıdır gazınız olur bir kaç kilo fazlanız olur yüksek bel pantolonlar her zaman toplar ayrıca şimdi kalçaya özel, göbeğe özel işte popo kaldırıcı gibi özal jean kesimleri ve modelleri var. Bonprix mesela nu yönde jean modelleri olan firmalardan. Ama Bonprix den bir şey sipariş ederken 1 hatta 2 beden büyük sipariş edin.. bedenleri çok büyük..

2- Çok dar jean ve pantolonlardan kaçının tayt benzeri kıyafetler kilolu hanımlara yakışmıyor zaten ama jean gibi sarıp sarmalayanlar da çok yakışmıyor paça kısmını bileği saran pantolonlardan kaçının jean altına kesinlikle babet giymeyin sneaker olur spor ayakkabı bile olabilir ama babet olmaz.. yüksek bel her zaman bi 3 – 4 kilo eksiltir benden söylemesi..

Bunu da seversin  Kulak arkası küpeleri

3- Ne kadar yüksek bel giyerseniz giyin yine koyu renkler kurtarıcı zayıf görünmenin sırrı daha dar pantolon seçecekseniz daha koyu bir jean seçin ama unutmayın siyah bir kot pantolon yok jean renkleri bellidir lacivertimsiden buz mavisine kadar gider daha açık renklerde biraz daha bol modeller tercih edebilirsiniz ama fotoğraftaki gibi yırtık jeanler yamalı jeanler hem sevimli hem de hareketli olacağından kiloları bir nebze daha kapatır..

4- Jean üzerine dar tişörtler giymeyin tişört giyin ama daha dökümlü modeller tercih edebilirsiniz ama o jean özel bir yer için ya da daha şık bir kombin için olacaksa yazın çan şeklinde kesilmiş şifonlar, kollu ince uçuşan bluzler harika seçimler olacaktır.. Askılı kıyafetlerden uzak durun fakir kollar tül detaylar daha hoş bir görünüm sağlayacaktır..

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim