Büyük beden kadınlar için jean pantolon seçimi

Annekaz
14 Mart 2023
Yorum Yok

Kilolu kadınlar jean pantolon seçerken dikkat etmeleri gereken birkaç nokta var. Doğru jean pantolon seçimi, vücudunuzu daha proporsiyonlu ve uyumlu hale getirebilir. İşte kilolu kadınlar için jean pantolon seçimi hakkında bazı ipuçları:

Göbeğinizi saklamak istiyorsanız

Yüksek belli jean pantolonlar tercih edin. Bu pantolonlar, göbeği daha iyi saklar ve daha ince görünmenize yardımcı olur. Koyu renk jean pantolonlar seçin. Siyah veya koyu mavi jean pantolonlar, göbeği gizleyerek daha ince görünmenizi sağlar.

Düz ve sade tasarımları tercih edin. Jean pantolonun üzerindeki süslemeler ve desenler, göbeğinizi daha belirgin hale getirebilir. Düz ve sade tasarımlar, daha zayıf görünmenize yardımcı olur.

Stretch denim pantolonları tercih edin. Stretch denim, pantolonun daha rahat hissetmesini ve vücudunuzun şekline uyum sağlamasını sağlar. Bu da göbeği daha iyi saklar.

Kalçanızı saklamak daha küçük  göstermek istiyorsanız

Bootcut jean pantolonlar tercih edin. Bu pantolonlar, kalçaları dengeleyerek daha ince görünmenize yardımcı olur. Düz ve sade tasarımları tercih edin. Jean pantolonun üzerindeki süslemeler ve desenler, kalçalarınızı daha belirgin hale getirebilir. Düz ve sade tasarımlar, daha zayıf görünmenize yardımcı olur. Skinny jean pantolonlardan kaçının.

Bunu da seversin  Zizigo olmayan ayakkabı satıyor mağdur ediyor!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim