Zehra kocaman kız olmuş

Annekaz
23 Aralık 2010
7 Yorum

Hülya Avşar’ın kızı Zehra nasılda büyümüş, hani elbet büyecek en az annesi kadar güzel bir kız olacağı kesindi de bu kadar boyunun uzun olması doğrusu beni şaşırttı. Kızım Zehra’dan sadece 15 gün küçük ben son günlerimi sayarken Hülya hanım 15 ocak 1998’de doğum yapmıştı, benim kızımın boyu henüz 1.45 civarındayken aynı yaştaki başka bir kızı 1.70  görmek biraz tuhaf doğrusu Allah nazarlardan saklasın ne diyelim..

 Zehra ile Babası yılbaşı alışverişine çıkmışlar bu fotoğraflar alışverişten güzel de kız olmuş artık magazin basını yakasını bırakmaz :) 

Fotoğraflar: Haberturk

Bunu da seversin  Bebeğinin altını değiştiren baba!
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (7)
 1. cecilia dedi ki:

  şaşırdımm kaç yaşındaki 12 yaşında filan olmalı heralde ama maşallah 17-18 gösteriyor :S güzelliği kesin..

 2. Narish dedi ki:

  eyvah eyvah oğlumdan sadece 3.5 ay büyük şimdi kendi yaşıtı bir kızın (ay farkıda olsa) boyunun uzun olduğunu görürse oda koplekse girecek mutlaka, boyum bu kadar kaldı diye sitem edip duruyor bana..

 3. akasya ağacı dedi ki:

  Aman yarabbim bu yaşta ki bir kıza topuklu ayakkabı alıyorlar.boy ne olursa olsun o daha çocuk.aynı yaşta benim de oğlum var. daha çocuk bunlar.

 4. gözde dedi ki:

  Güzelleşmiş gerçekten, küçükken çok çirkin gelirdi bana. Allah nazarlardan saklasın.
  Bu arada bloğumda hediye dağıtıyorum. Lütfen uğrayın..

 5. Birileri anlatsın ( Nergiz ) dedi ki:

  Valla Zehra diye yazmasan hayatta tanıyamazdım ben bu kızı. Aklımda hep tombik hali kalmış baya bir zayıflamış kızcağız :))

 6. Hamarat hanım dedi ki:

  Boy genetik bir olay ama annesinin boyu uzun değil. Bu kız nasıl uzamış bu kadar? Eltimin kızı da çok uzun. Bu kızla yaşıt . Ama onların ailesinin en kısası 1.80 . Bu kız kime çekmiş acep ?

 7. Ebru Aksoy dedi ki:

  çok küçük yaştan beri spor yaptığı belli ki gelişime çok büyük etkisi var, ee herkes aynı koşullara sahip olamıyor maalesef..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim