3 dakikada bukleli saçlar

Annekaz
11 Kasım 2013
2 Yorum

3 dakikada bukleli saçlar yapmak hiç zor değil.Kuaföre gidecek kadar vakti olmayanlar için pratik , hızlı ve mükümmel sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunun için gerekli olan yalnızca saç düzleştirici.. Saç düzleştirici de hemen herkesin evinde bulunur.3 dakikada bukeleli saçların yapımına gelince;

Banyodan çıktıktan sonra saçlarınızın fazla suyunu alıp hayal ettiğiniz bukle büyüklüğünü göz önünde bulundurarak  bir tutam ayırın.Ayırdığınız o bir tutam saçı istediğiniz bir yöne doğru bükün. Saç dipleriniz de bükmenin verdiği rahatsızlığı hissettiğinizde bükmeyi bırakarak yaklaşık 150 derece civarında ısıttığınız saç düzleştiriciyi bükme yaptığınız saçın ucunu bırakmadan aşağıdaki gibi üzerinde gezdirin. Saç düzleştirici ile yaptığınız bu hareket sonrasında nemli saçlar bükülü şekilde kurumaya başlayacak ve o hayal ettiğiniz nefis buklelere kavuşacaksınız.
32

Saç düzleştirici ile dalgalı saçlar yapmak

3 dakikada dalgalı saçlar yapmak gördüğünüz gibi fazla zor değil. Maşa ile yapacağınız  hareketi istediğiniz büyüklükte bukleleri saç düzleştirici ile yapabilirsiniz. Bunun için size her bukle demeti için 3 dakika gerekiyor.

Bunu da seversin  Ayaklar için estetik ameliyat
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. medya dedi ki:

    wawww bunu hemen yapmalıyım ıse yarayacak gıbı gorunuyor

  2. şengül keser dedi ki:

    Maşa veya düzleştirici ıslak saça uygulandığında saçı yakar dikkatli olmak lazım….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.