Saç bandı ile kıvırcık saçlar

Annekaz
3 Aralık 2013
Yorum Yok

Düz saçlılar kıvırcıklara kıvırcık saçlılar düz saçlılara özenir artık ucuzlayan teknoloji ile hemen hemen her evde saç düzleştirici ya da saç maşası var. Ne kadar seramik olursa olsun saç düzleştiriciler, saç kurutma makineleri maşalar saça zarar veriyor. Saça ısı vermeden şekillendirmek ısı vermeden bukleler yapmak ise zaman alıyor. Saç bandı ile bukleler de yine saça zarar vermeden ısıya maruz bırakmadan yapılan harika bir kıvırcık saç yapma yöntemi ya da bukle yapma yöntemi ya da dalgalı saçlar atık hangisini istiyorsanız :)

Saç bandı ile bukleler nasıl yapılır?

Saç bandı ile saça şekil vermek sandığımdan kolaymış videodaki kız çok konuşuyor :) ama saç bandı ile bukle yaptığı saçları gerçekten çok hoş görünüyor. Saç bandı ile saça şekil vermek için lastikten biraz da kalınca bir saç bandına ihtiyacınız var saçlarınızı yıkayıp kurulayın ama çok fazla kurutmayın biraz nemli kalsın.Saç bandını kafanıza takın ve tutam tutam saçları alarak saç bandına dolayarak tamamını bu şekilde bitirin. Eğer ısısız bir saç şekillendirme istiyorsanız bu şekilde sabaha kadar yatın uyuyun sabah açın aceleniz varsa saç kurutma makinesi ile saçlarınızın üzerine ısı uygulayın nemli saçı kurutun.

 

Saçı yavaş yavaş saç bandından ayırın.Ve ellerinizde bukleleri dağıtarak şekil verin saç köpüğü ya da kremi ile bukleleri sabitleyin.. hepsi bu :)

İşte videosu

Bunu da seversin  Kız çocukları için değişik örgü modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.