1 dakikada dalgalı saçlar – Plopping

Annekaz
1 Ekim 2013
1 Yorum

Saç düzleştirici ile bukleler yapmak kolay ama saç düzleştiriciler saçı gerçekten çok yıpratıyor saçlarınız hafif dalgalıysa ve saç düzleştiricisi  ile uğraşmak istemiyorsanız size pratik bir şekilde dalgalı saçlar yapmanın yolunu göstereceğim bu sayede 1 dakikada dalgalı saçlarınız olacak hem de saçlarınız hiç yıpranmadan kollarınız ağrımadan :)

dalgalı saç

Aslında bu kolay dalgalı saç yapmayöntemi oldukça eski, fakat şimdilerde yeni yeni yeniden popüler olmaya başladı. Öncelikle yapmanız gereken saçlarınız nemlendirmek, saçlarınızı yıkadıktan sonra fazla suyunu alıp hafif kuruladıktan sonra olabilir mesela, ya da kuru saçlarınızı su ya da saç yatıştırıcısı ile hafif nemlendirin ve tarayın.

Büyük beden bir tişörtü yatağın ya da bir sandalyenin üzerine serin, saçlarınızı birazcık başınızı sallayarak tişörtün üzerine koyun burada resmen kafa üstü oluyorsunuz, daha sonra tişörtün bir kısımını başınızın üzerine koyun alın tarafına geleni ise bükerek kolları arkada sıkıca tutturun. Hepsi bu kadar. Bu yöntemle bir dakikadan kısa sürede dalgalı saçlarınız olmuş olacak. Bu halinizle yatıp uyuyabilir sabah işe okula giderken dalgalı saçlarınızla gidebilirsiniz ya da bu şekilde yapıp saç kurutma makinesi ile tişörtün üzerinden saçlarınızı kurutabilirsiniz. Saçların kuruması önemli .

Dalgalı hale gelen saçlarınıza ki saçlarınız çok yağlı değilse kesinlikle klasik briyantin öneririm azıcık sürün hem parlak görünür hem elektriklenmeyi önler hem de saçlarınızdaki dalgaları daha uzun süre korur. 1 dakikada tişört ile dalgalı saç nasıl yapılır videosunu da çekmişler, güzel olmuş neden olmasın özellikle saçları gür olanlar ve sabah bir türlü şekle sokamayanlar için denemeye değer bir yöntem..

Kıvırcık saç yapımı, saç düzleştiricisi ile dalgalı saç yapımı, kolay dalgalı saç yapımı, kolay kıvırcık saç yapımı, dalgalı saç yapımı, kolay dalgalı saç nasıl yapılır, saç düzleştiricisiz dalgalı saç yapımı, saçları yıpratmadan bukle yapmak, saç düzleştiricisi video, dalgalı saç nasıl yapılır video, saçları kolayca şekle sokmak, kolayca dalgalı saçları nasıl yapılır?

Bunu da seversin  Miley Cyrus saç kesimi

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. soran bayan dedi ki:

    Doğal saç dalgası yapmayı hangimiz istemeyiz ki? :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.