Verin 1 kuruşlarımı kulağıma küpe yapacağım

Annekaz
5 Nisan 2012
Yorum Yok

Marketlerin komik 1 kuruş saçmalığına kızmıyor musunuz? Bir paket ıslak mendil 1.99 2 lira veriyorum bekliyorum ee 1 kuruşum nerde? çoğu zaman yok cevabını alıyorum bazen de veriyorlar ama hani çatlak kadın ne yapacaksın 1 kuruşu şeklinde soran gözlerle!  küpe yapacağım sanane? Para benim değil mi istediğimi yaparım. Sizin 99 kuruş politikanız varsa benim de 1 kuruş hakkım var.

Marketlerin satış politikaları yüzünden kuruşlar göz göre dev marketlerin ceplerine giriyor benden zengin değiller bir delik poşeti bile verirken mırın kırın eden marketlerden gıcıklık yapıp kuruşlarınızı alın peki aldınız kuruşları ne yapacaksınız duvara tablo yapın mesela, ya da kolye yapabilirsiniz kemer de olur bu sene altın renkli takılar çok moda 1 kuruş da gayet güzel altın sarılığına sahip..

Bu arada elektrikte kayıp kaçak bedeli için Sakarya’da bir vatandaş açtığı davayı kazanıp parasını aldı bu kadar göz göre kurumlar tarafından yolunduğumuz bir ülkede bari kolay yoldan kuruşlarımıza sahip çıkalım :))

Eat, 5 kuruş kolye,

Bunu da seversin  Photoshop 'afetleri'
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim