Yatak odası dekorasyonu

Annekaz
11 Haziran 2014
Yorum Yok

Yatak odası; tüm günün yorgunluğu ve stresini atacağınız güzel ve kaliteli bir uyku uyuyabileceğiniz önemli bir mekân. Evinizde, yatak odalarında da diğer her şey gibi moda akımı oluşmaktadır.

Yatak odasının önceliği konfordur. Seçeceğiniz mobilya ve yatak rahatsız edici olmamalı. Çok büyük mobilyalar yatak odalarında sıkıcı bir ortam yaratabilir. 2014 yılı için yatak odası takımları, boyut olarak daha küçük ve açık renkler kullanılarak hazırlanmış. Avangarde ve nostaljik yatak odası modellerine ek olarak bu yılın gözdeleri içerisine vintage modeller dahil edilirken, modern ve spor tasarımlara da oldukça geniş yer verilmiş. Ayrıca yatak odalarında şıklığı ve kaliteyi yansıtan saray modelleri 2014 yılı yatak odası trendleri içerisinde oldukça ilgi çekiyor.

Bu yılın yatak odalarında krem, beyaz ve pastel renkler tercih edilmiş. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan aydınlatmalar 2014 yılı içinde popülerliğini koruyor. Büyük aydınlatmalar ve başucu lambaları yatak odanızı daha gösterişli ve şık yapacaktır. 2014 yılı yatak odası trendleri için dekorasyonda büyük tablolar ve Fransız stili büyük yatak başlıkları bulunuyor. Eğer yatak odanız büyükse; yatak başlığı kullanmadan en büyük duvarınız a3D duvar kâğıtları kullanabilirsiniz. Bu size farklı bir deneyim yaşatacak ve ormanın ortasında yatağınız duruyormuş gibi hissettirecektir.

Tüm bu fikirler odanızın boyutu ile doğru orantılıdır. Eğer yatak odanız büyükse Fransız stili mobilyaları tercih edebilir, farklı bir odaya sahip olabilirsiniz. Küçük bir odanız varsa vintage tarzı döşenmiş bir oda sizi daha mutlu edecektir.

Bunu da seversin  Eski vitrinden modern kahve köşesine
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim