33 muhteşem french oje modeli

Annekaz
7 Mart 2022
Yorum Yok

Tırnaklarınız sizin hakkınızda çok şey söyler.  Temizlik anlayışınız, bakım rutininiz, maddi durumunuz, zevkiniz, ruh haliniz,  mesleğiniz kısaca tırnaklar konuşur.

KALICI OJE  MODELLERİ

Kalıcı oje son yıllarda oldukça popüler. Kullanım kolaylığı, uzun ömürlü ve her zaman şık görünümü ile  kalıcı oje uygulaması yaptıranların sayısı her gün artıyor.

Tırnaklarının sürekli bakımlı görünmesini isteyen hanımların tercihi olan kalıcı ojede modeller ve renkler sınırsız. Nude kalıcı oje ise en çok sevilen ve tercih edilen renklerden birisi. Tırnaklarda ten rengi hem çok temiz hem de çok ferah bir görünüm sağlıyor. Sürekli Nude oje kullananlar renkli ojelerle asla rahat edemezler ten rengi oje bağımlılık yapar.

French oje  ise mükemmel manikür ile beraber güzellik salonlarının en çok yaptığı işlemdir.  Ankara  kalıcı oje yapan  merkezlerde çok fazla çeşit french oje modeli görebilirsiniz. Klasik french modelleri size demode gelebilir ama son  zamanlarda kalıcı oje kolaylığı ile çeşit çeşit  modeller ortaya çıkıyor.

  • Renkli French modelleri
  • Asimetrik french modelleri
  • Çiçekli french modelleri
  • Ombre french modelleri
  • Siyah French modelleri
  • Simli French modelleri

Tercih edebileceğiniz bir kaç modelden birisi. Ben sizler için çok sevdiğim bir kaç french  oje yorumu ekledim. Bütün bu modeller kalıcı oje ile yapıldığını,  bazılarının protez tırnak olduğunu belirtmem gerek.

Siyah beyaz frech oje seçenekleri oldukça fazla  kısa tırnak sevenler için harika modellerden bir kaç tanesi fotoğrafların üzerine tıklayarak ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Nude ama farklı French ama klasik beyaz olmasın diyenlerin tercihi bu muhteşem tırnak modelleri olabilir.

Beyaz french ojeden vazgeçemeyenler için biraz farklılıklar katarak  yapılan modeller. 1 ay boyunca bozulmadan kullanılan bu modeller için Ankara protez tırnak randevu alabilirsiniz. Malika Güzellik Merkezi 0552 508 81 82

Bunu da seversin  Televizyon ünitesi modelleri- Televizyon arkası nasıl olmalı?

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim