Göz desenli tırnak modelleri – kalıcı oje

Annekaz
25 Mayıs 2022
Yorum Yok

Protez tırnak ve kalıcı oje uygulamalarında seçenekler sınırsız. Yaz aylarında daha desenli daha renkli modeller seçilirken mevsimsel döngüler de tırnak modellerini değiştirebiliyor.

Mesela sevgililer günü tırnak modellerinde daha kırmızı renkler ve kalpler yer alırken yılbaşı tırnak modellerinde kar taneleri ve simler daha çok seviliyor.

Yaz aylarına girildiğinde kalıcı oje ve tırnak modelleri  ise rengarenk oluyor. Gökkuşağı, çiçekler, renkli french tırnaklar oldukça moda ama modası geçmeyen bir tırnak deseni varsa o da göz çizimleri.

Göz nazar için de kullanılır, kalıcı oje ya da protez uygulamalarında göz deseni çizimi hem nazardan korunmak hem de estetik durduğu için  oldukça tercih ediliyor. Tırnakta göz çizimi modasının çok geniş bir anlamı var. Mesela nazar boncuklarındaki gibi bir göz mü, ya da gerçeğe yakın bir göz çizimi mi?

Tırnaklarınızda göz deseni yaptırmak istiyorsanız Ankara Protez Tırnak ve kalıcı oje adresi Malika Güzellik Merkezi size yardımcı olacaktır. Randevu için.. ☎️0552 508 8182 ☎️0541 434 9404 numaraları arayabilirsiniz.

Kısa tırnak sevenler için böyle bir göz modelli tırnak çok şık dururken uzun tırnak modelleri için aşağdaki galeride gezinebilirsiniz.

Bunu da seversin  DANTEL ÖRTÜ VE AKSESUARLAR
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim