40’dan fazla marka, saatinadresi.com’da

Annekaz
13 Aralık 2012
Yorum Yok

Untitled-1

Hayatın bütün güzellikleri ayrıntılarda gizli. Yeni bir insanla tanıştığımızda, onun hakkındaki ilk izlenimimizi bütün bir ilişki boyunca kafamızda taşıyoruz. Kim olduğumuzu anlatan en önemli ayrıntılar ise aksesuarlarımız, özellikle de saatlerimiz.

Günümüzde çok fazla saat markası var, ama hepsini mağaza mağaza gezerek incelemek çok zor. Bir mağazada mesela çok beğeneceğiniz bir model kalmamış, bir başkasına bakmak zorundasınız, belki dört beş saatçi gezmelisiniz. Üstelik mağazalar kira bedeli, işyeri masrafları gibi sebeplerden çok pahalıya satıyorlar saatleri.

Saatinadresi.com, 40’tan fazla markanın ürünlerini size sunan, harika bir alışveriş portalı. Özellikle kol saatleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan sitede, her ürün indirimli. Yüzde 20’den yüzde 70’e varan indirimler var. Hatta, saat fiyatları diğer alışveriş sitelerinden bile ucuz.

Klasik, modern, sportif, lüks, gençlere dönük çok çeşitli saat modelleri var, saatinadresi.com’da. Başta herkesin bildiği markalar Swatch ve Casio olmak üzere, Diesel, Dolce Gabbana, Adidas, Bulova, Emporio Armani, Esprit, Fossil, Hush Puppies, Lacoste, Orient, Pulsar, Pierre Cardin, Quantum, Romanson, Seiko, Tommy Hilfiger gibi dünya devlerinin saatlerini, saatinadresi.com’da bulabilirsiniz.

gunes gozlukleri

Saatin yanında güneş gözlükleri de var sitede ve onlar da aynı şekilde, indirimli.

Saatinadresi.com seçtiğiniz ürünün benzerini ya da farklı rengini yollamıyor size, beğendiğiniz ürünün aynısı size ulaşıyor, üstelik hızlı kargo avantajıyla. Kendinize bir iyilik yapın, saatinadresi.com’a uğrayın, zamanınızın kıymetini bilin.

Bunu da seversin  Verin 1 kuruşlarımı kulağıma küpe yapacağım
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim