Bayram İndirimlerini bir yerden takip edin!

Annekaz
8 Haziran 2018
Yorum Yok

Bayram alışverişlerini online yapmak isteyenler için size bir siteden bahsedeceğim. Bayram ile birlikte Babalar gününü de atlamamak gerekir. Bu yıl ikisi de aynı haftaya denk geldiği için ikisini birden değerlendirmek isteyenler olabilir. Online alışveriş yapanlar bilir. Sepet aşamasında karşımıza promosyon kodu tanımla, İndirim kodu gir, indirim kuponu kullan gibi bir alan gelir. Bu alan her siteye göre ismi değişse de işlevi hepsinin aynı. Bu kuponlar bize özel olarak yollanmadıysa çoğu zaman bu alanı boş bırakıp alışverişimizi tamamlıyoruz. Bu alanı boş bırakmak yerine indirimkuponum.net adlı siteyi ziyaret etmenizde fayda var. Koray spor’dan alacağım ayakkabıda karşıma çıkan site sayesinde alışverişimi 100 TL indirimli tamamladım. Üstelik tüm indirimli ürünlerde dahil 100 TL indirim sağlıyor kod. 400 lirada 100 TL indirim küçük bir oran değil. Neden 100 TL fazla ödeyesiniz ki ?

Benim sitede Gözlemlediğim çoğu site için indirim kuponu mevcut. Örnek Morhipo için 25 TL indirim kuponu, Boyner 250 TL’ye varan kuponlar, Beymen 300 TL kupon kodu sitede şuanda sitede. Defacto online mağazada geçerli 30 TL kuponda yine sitede mevcut. Network indirim kodu %20, Flo indirim kuponu 25 TL. Yani bunun gibi binlerce mağazanın kuponlarını sürekli yayınlıyorlar. Neden daha az ödeyip tasarruf etmek varken daha fazla verelim.

Bayram alışverişinizi ve Babalar günü hediyenizi online olarak alın %50’lere varan tasarruf sağlayın. Bunun yanında yaz alışverişleriniz içinde sitede birbirinden ilginç indirimler buldum. Bunlardan bahsetmek gerekirse Bikini ve mayo alışverişleriniz için Penti online mağazasında geçerli 20 TL indirim kuponu, Güneş Gözlüğü alışverişleriniz için Atasun Optik de Geçerli 30 TL Güneş gözlüğü indirim kuponuna bir tıkla ulaşmanız mümkün. Sitenin bildirimleri ve e bülten listesine kaydolarak indirimlerden ilk sizin haberiniz olabilir. Benim İndirim Kuponum’da Kupon arayıp da bulamadığım marka olmadı. Kupon olmayan markaların bile tüm indirimlerinden sizi haberdar ediyorlar. Bence çok faydalı bir site ziyaret etmenizi öneririm Sevgiler! Site adresi: www.indirimkuponum.net

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.