Online market alışverişi karşılaştırması: Migros VS Yunus

Annekaz
16 Aralık 2016
Yorum Yok

Evden çıkmadan market alışverişi yapmak ne kadar rahat değil mi? Kışın soğuğunda bakliyatından deterjanına sebzesinden kahvaltılığına kadar Poşetler içinde kapınıza kadar gelen market alışverişi bana göre en büyük lüks peki gerçekten lüks mü? Online market alışverişi ne kadar güvenli? sizin yerinize sebze meyve nasıl seçiliyor? Online market alıverişinde kupon ve indirimler var mı?  En iyi online market hangisi?

ONLİNE MARKET ALIŞVERİŞİ NASIL YAPILIR?

Online market alışverişi ile annemler rahatsızken tanıştım  oturdukları semte Migros sanal market hizmeti vardı hava soğuk ve annemler dışarı çıkamayıp ben de gidemeyince sanal marketten annemler için market alışverişi yaptım. Sanal market görevlisi sağolsun annemlerin mutfağına kadar poşetleri bırakmış , Online market alışverişinde  ister kapıda, isterseniz alışveriş sırasında online olarak oturduğunuz yerden ödeyebiliyorsunuz.

ONLİNE MARKET  AMA HANGİ MARKET?

Ankara merkeze taşındığımızda online market alternatifimiz  arttı şimdi bir kaç seçenek var ama bize mevki olarak en uygunu Yunus Market ve Migros. Tabi ki her zaman online market alışverişi yapmıyorum ama hava çok soğuk olduğu ya da çok sıcak olduğu zamanlarda bir de biraz rahatsızsam ya da alışveriş için vaktim yoksa büyük nimet olarak görüyorum.

migros sanal market alisveris deneyimi

migros sanal market alisveris deneyimi

Migros sanal market ‘de alternatif çok aradığınız pek çok şey bulabiliyorsunuz fiyatlar Migros biraz pahalı gelebilir ama kampanyaları çok fazla ve alternatif markalar ve kendi ürettikleri ürünlerle fiyat konusunda değişik seçenekler mevcut. Hiç bir alışverişimden pişman olmadım sebzeler dahil özenle seçilmiş şekilde geldi. 50 liradan küçük alışveriş yapmak mümkün değil 250 liraya kadar olan alışverişler için 4 lira hizmet bedeli ödeniyor.

yunus market online alisveris deneyimi

yunus market online alisveris deneyimi

Yunus online market , online market hizmetine yeni başladı Ankara’da bilinen bir market zinciri ve pek çok şubesi var. Fiyatları fena değil ama ürün alternatifi çok fazla değil aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Kendi YNS markası var ama henüz bir kaç kalem ürün var sadece kampanyaları çok fazla olmuyor takip etmek lazım  ödeme kısmında kupon indirimi gördüm ama nedir nasıl çalşır neye göre kupon veriyorlar önemli eğer alışverişlere kupon verecekse takip etmeye değer. En son alışverişimde pırasalar kırılmasın diye rica etmiştim kırmadan getirmişler sarılmalık lahana istedim benim almayacağım bir lahana göndermişler ama artık idare edeceğiz.

Bunu da seversin  Kilolu hanımlar nasıl jean seçmeli?

Yunus market online alışverilerde 50 liradan az sipariş vermek mümkün değil 50 liradan 100 liraya kadar 3 lira hizmet bedeli alınıyor. 100 liradan sonra bu bedel de yok. Patates, soğan, maden suyu karpuz ya da yükde ağır şeyler için çok mantıklı. Yine ister online isterseniz kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz.

Market alışverişinin online yapılabilmesi özellikle engelli, yaşlı, ve hasta kişiler için soğuk kış günlerinde dışarı çıkamayanlar ya da bildiği tanıdığı kişilere yardım etmek isteyenler için harika bir seçenek. Rica ederseniz fatura bilgilerini başka adrese de gönderebiliyorlar.  Oğlunuz kızınız üniversitede okuyor mesela evinizden market ihtiyaçlarınızı alıp gönderebilirsiniz, Anneniz yaşlandı ve artık eskisi gibi dışarı çıkamıyorsa  online market alışverişi ile tüm ihtyaçlarını görebilirsiniz :) Bundan güzel zenginlik var mı..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.