Yeni yıla ünlülerle girin

Annekaz
18 Aralık 2012
Yorum Yok

yeniyılpartisi

Yeni yıl yaklaşırken pazartesiyi bağlarım böylece 4 gün tatil yaparım diye geçiren pek çok kişi vardır. Yoğun çalışma temposu içinde her tatili fırsat bilip değerlendirmek lazım.

Gazetelerde, dergilerde sağda solda her yerde yeni yıl partileri, yeni yıl eğlencelerine yönelik reklamları görmemek mümkün değil. Birçok otel ünlü sanatçılarla sınırsız bir eğlence ile yeni yıl çağrısı yapmakta. Tabi işin içinde hem yeni yıl kutlaması hem de ünlü sanatçılar olunca oldukça pahalı bir kutlama söz konusu oluyor. Ama fırsat bu fırsat kış tatili de yapmış oluruz diye düşünenler için de kaçırılmayacak bir durum. Hem müthiş eğlence eşliğinde yeni yılı karşılama hem de güzel bir otelde unutulmayacak bir tatil. Ödeme konusuna gelince.

Oteller genelde paket program uyguluyorlar ve nakit ödemelerde çok cazip indirimler yapabiliyorlar. Tabii son güne bırakmamak lazım. Nakit sıkıntım var diyorsanız da banka kredisi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Ödemelerinizi azar azar ve bütçenizi sarsmadan
yaparsınız. Kredi başvurusunda bulunmak artık o kadar kolay ki. İsterseniz cepten sms ile isterseniz de internetten online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz en kısa zamanda cevaplanacak ve siz de size en yakın şubeden kredinizi çekebilirsiniz. Neşe içinde bir yılbaşı geçirmeniz dileğiyle…

Bunu da seversin  İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim