Ajda Pekkan’dan kek tarifi!

Annekaz
6 Haziran 2013
Yorum Yok

KEK_KITABI_AjdaPekkanPril ‘Ünlülerin Mutfağından Bu Kekler Bir Dilek İçin’ kitabına sponsor olarak Bir Dilek Tut derneğine destek oldu. Geçenlerde çok güzel bir tanıtımla da tanıtımını yaptı ben de davetliydim ama işte Ankaralı blogcuların kaderi bu ancak kendi aralarında toplanabiliyorlar, toplanabiliyorlar diyorum çünkü bu toplantılar genelde cumartesi yapılıyor ve ben cumartesileri çalışıyorum.. Her neyse amaç güzel olunca paylaşmak görevimiz.

Kitapta pek çok ünlüden kek tarifi var..

Ajda Pekkan yeşil çaylı zencefilli kek, Nil Karaibrahimgil portakallı lavantalı kek, Pınar Altuğ Atacan portakallı kakaolu kek, Seda Sayan bademli kek tarifleriyle lezzet sırlarını paylaşırken Burcu Esmersoy şeftalili cheesecake, Feryal Gülman ise çilekli cupcake tarifleriyle kitaba renk katıyor. Ünlülerden kek tariflerini merak ediyorsanız fotogalerime göz atabilir tarif kitabını da Bir Dilek Tut Derneği için satın alabilirsiniz..

Bunu da seversin  Dondurulmuş limon ve portakaldan limonata
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim