Capitol Dilek Ağacı ile çocukları mutlu edin

Annekaz
4 Eylül 2014
Yorum Yok

Capitol Dilek ağacı kampanyası artık sosyal bir projeye dönüştü her yıl çocukların elleriyle yazdığı dilekler ağaçlara asılıyor  yardım etmek isteyenler ağaçtan bir dilek kopartıp bir çocuğu gülümsetiyor. Bu kimi zaman bir saat oluyor kimi zaman bir prenses elbisesi çocuk işye yiyecek ekmeği olmasa da süpermen kıyafeti ya da tütülü bir elbise ile mutlu olabiliyor. Bu sene dilek ağacı etkinliğinde bisikletler var. ve dileklerini gerçekleştirecek 90 iyi insan aranıyor. Hepsinin dileği okullar açılmadan bir bisiklete kavuşmak. Bunun için bu sesi duymanız lazım. Capitol Dilek Ağacı sayfasını ziyaret edin ve formu doldurun yetkililer isiz arayacaklardır.

Özellikle maddi durumu yerinde olanlar için bir bisikletin lafı bile olmaz hadi siz de çocuklardan birinin yüzünü güldürün adınıza özel hediye edilecek bisikletle kocaman bir gülümsemenin kaynağı olun..

 

Yarımda bulunmak için tıklayın.. http://dilekagaci.capitol.com.tr/Afyon/Web/

 

Bunu da seversin  Sabit Yağ ve Uçucu Yağ Nedir? Farkları Nelerdir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim