Alışverişe çıkarken ne giyiyorsunuz.

Annekaz
6 Mart 2010
3 Yorum
 Alışverişe pijama ile gelmiş genç bir hanım

İtiraf etmeliyim siyah eşofmanımı kot ceketimi ve spor ayakkabılarımı çoook seviyorum. Semt pazarları bir yana evimizin yakınındaki AVM için kot tercih etsem de ayakabı değişmiyor, zaten alışverişe nasıl çıkılır ki? People of walmart insanların nasıl alışverişe çıktığı konusunda dehşet verici örnekler sunuyor. Wallmart dünyanın en değerli markalarından birisi ve süpermarket zinciri, haliyle yüzbinlerce çeşit insan buralara geliyor ve alışveriş yapıyor.

 Bu vücuda yapışan taytlar çok moda ıyhh

e tabi cins cins insan var bir kaç genç Wallmart’da çektikleri fotoğrafları peopleofwalmart.com’da yayınlıyorlar. Aşağılayıcı değil eğlenceli olduğunu da iddia ediliyor. Tabi bu taraftan eğlenceli gibi görünüyor..

Bunu da seversin  Milyarder babanızı reddeder misiniz?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. frambuazlı ruh pastasıyım dedi ki:

    pijama ve terlikle markete degil, apartmanin altindaki bakkala bile gitmem ben. ne kadar miskin olursam olayim, disarisi icin mutlaka adam gibi giyinirim, useniyorsam de cikmam oyle.

  2. Sibella dedi ki:

    Ben de pijamayla evden değil yatak odaından bile çıkmam genelde, yataktan kalkıp hemen eşofmanlarımı giyer öyle inerim aşağıya :)

  3. Cilekli Sakiz USA'da:) dedi ki:

    Benimde hic yapmadigim ve yapmiyacagim bir hareket ev kiyafetiyle disari cikmak!!!Ama suanda amerika'dayim ve ole cok goruyorum ki bu tarz insanlardan… bir miskinliktir gidiyor.Useniyorlar tembeller bir cogu da zaten coook kilolu giyime onem vermiyorlar….Ole cok varki burada yani resimler gercek kesinlikle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.