Bebeklerde uyku düzeni için Momeasy kundakları

Annekaz
25 Şubat 2016
Yorum Yok

Ben gelenekçi bir anneyim, normal doğumu destekler hafif bir kundağı sağlıklı bulurum. Ek gıdaya geçince çocuğuma tarhana da yediririm, erişte de 2 yaşına kadar düşe kalka büyümesini izlerim nazlı yetiştirmem kafasını vurduğu masayı tezgahı seni bir tezgah diye dövmem kızıma oğluma gözünün önüne bak derim..  Ama sağlıklı yetiştirmek için elimden geleni yaparım tenine temas eden kumaşlara dikkat ederim kanserojen boyalar içeren ağartılmış kıyafetler terine doğal kumaşlar tercih ederim.

Özellikle kundak bezi, battaniye, ağzını yüzünü sildiğim bez gaz çıkartmak için kullandığım omuz bezi sağlıklı olmalı. Momeasy Müslin kumaşları ileTürkiye’de bu konuda öncü markalardan. Doğallık ve sadelikle çocuklarını yetiştiren anneler için yumuşacık seçenekleri var. Kundak bezleri özellikle muhteşem. Bebek uyku danışmanı Pınar Sibirsky kundaklama öneren uzmanlardan öyle sımsıkı kemiklerini sıkıştıracak kadar değil sanki anne karnında gibi sarılır gibi..

bebek-müslin-bezleri-kullanımı

Ben 3 çocuğumu da hafif kundakla büyüttüm 3. aylarında uyku düzenlerine geçmiş sadece acıktıklarında uyanan bebekler haline gelmişlerdi sanıyorum bu konuda şanslı bir anneyim belki de kundağın uykuya etkisidir.

doğal-müslin-kundak-bezi

Hamilelere, bebek bekleyenlere, aileye katılacak bebeğe hediye arayanlara Momeasy gerçekten çok güzel bir hediye seçeneği olacaktır.

müslin-bebek-bezi

Bunu da seversin  Limonlu su içmeniz için 7 sebep!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim