Bütün kadınlar dayak atmayı öğrenmeli

Annekaz
21 Ekim 2015
Yorum Yok

Türkiye’de sözlü ya da elle tacize uğramayan kadın yoktur, giydiği yaşı, evli ya da bekar olup olmadığı önemli değil yeter ki kadın olsun. Bu gün bu taciz videosu sosyal medyayı sarstı ama erkekleri salladı mı bilmiyorum. Sokakta yürüyen genç kız ki dershaneye gidiyormuş öküzün teki tarafından elle tacize uğruyor. Bir kaç adım sonra olayın şoku ile bayılıp kalıyor.

Adam görüntülerden teşhis ediliyor ve gözaltına alınıp serbest bırakılıyor. Şaşırdık mı tabi ki hayır? Ne yani kadına elledi diye içeride on yıl yatsa mıydı? Böyle düşünenlerin sayısı az değil kadına tecavüz edilince mahkemeye  takım elbise ile geldi diye ceza indirimi  alanlar var.. Peki ne yapılmalı bu şeref yoksunu insana? Nasıl bir ceza erkekleri kadına taciz etmekten men eder? O kadına dokunan eli kesilse az mı? Tiksiniyorum bu insanlardan.  Geriye tek çare kendi kendini savunmak bunu yapanın kolunu kırmak kan revan içinde bırakmak! Ay şiddet çözüm değil ama kendine savunmak çözüm!

Bunu da seversin  Evde Filtre Kahve Nasıl Yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim