Ankara Lunapark – Gençlikparkı

Annekaz
24 Eylül 2010
Yorum Yok

Ramazandan önce çocuklarla Ankara’nın meşhuuur Lunapark diğer bilinen adıyla Gençlik parkına gittik. Gökçek gençlik parkını yeniledik deyip duruyordu yerinde görmek istedim uzun yıllardır gitmeyenler için şunu söyleyebilirim çevre düzenlemesi çok güzel yeşil olan yerler yeşil beton olan yerler temiz bakımlı ama nedense bozkır olan Ankara’da şöyle doğal görünümlü bir park hala yok, Gençlik Parkı’nda beton havuzlar ve soğuk heykellerle çevrili etraftaki çardaklardaki pembe güller duruma ancak biraz renk katmış. Çirkin değil ama ama doğal da değil biraz park denince akla çim çiçek böcek falan gelir her neyse Lunapark kısmı ise bildiğiniz gibi bir kaç yeni oyuncak var. Duvarlarda ise koca memeli hatun çizimleri gözden kaçmıyor sanki eğlence parkı değilde fantastik striptiz kulübü !

Suratsız  görevliler eski oyuncaklar lunaparkın demirbaşlarından. Yukarıdaki zımbırtı yeni oyuncaklardan çocuklar için kangurulu bişi var kızlar en çok korku tünelini merak ediyorlardı girdiler sonuç hayal kırıklığı , yine kızların ısrarı ile ‘sihirli aynalar’ odasına girdik.

Gördüğünüz gibi ‘narin’ olan bedenimi ayna hilesi ile şişirmiş bulunuyorum.Aynalar güzel ama sayısı az duvarlar lekeli içeride bir kaç gereksiz eşya var yani sadece dışı güzel para verilip içeri giriliyor ya içeriye vatandaşı soktuktan sonra iş bitmişdir mantığı burada da var. Kısaca Lunapark kısmına 10 üzerinden 4 Gençlik parkı kısmına 10 üzerinden 7 veriyorum :)

Bunu da seversin  Grouponot Hotel Samm bistro - spa deneyimim
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim