Leke karşıtı gençlik konsantresi: Jowaé

Annekaz
12 Ekim 2018
Yorum Yok

Cilt lekeleri her zaman kadınlar için büyük problem olmuştur, leke oluşmaması için dış etkenlerden korunmaya çalışıyor, oluşan cilt lekeleri için de mücadele ediyoruz. Cilt lekelerinin en büyük kaynağı güneş ve ciltte meydana gelen akne gibi  hasarların bıraktığı izlerdir. Cilt lekeleri ile en önemli mücadele oluşmasını engellemektir.

AYDINLIK LEKESİZ BİR CİLT

Aydınlık lekesiz bir cilt için  cildinize iyi bakmalı, temiz tutmalı, güneşten kaçınmalı, ve kaliteli ürünler kullanmalısınız.

Dermakozmetik Fransa’nın üstün dermakozmetik anlayışı ve Güney Kore’nin şifalı bitkilerinin eşsiz harmonisi ile yaratılan Jowaé, sonbaharı karşılarken aydınlık bir cildin anahtarını sunuyor.

Akne ve koyu leke karşıtı bakım sunan gençlik konsantresi kadınların kusursuz cilt hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Yüksek antioksidan etkili lumifenol cildi onarırken, beyaz çay ile ciltte koyu leke oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

 

Her sabah temiz cilde, düzenli kullanımda cildi pürüzlerden arındıran, gözenekleri sıkılaştıran Jowaé Konsantre, lotus çiçeği, nilüfer çiçeği ve incir yaprağı kokuları ile cildiniz için kusursuz bir deneyim sunuyor. Üstelik Jowaé farkı ile %89 doğal içeriği ile komedojenik olmayan konsantre tüm cilt tipleri için kullanımı uygun. Ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya destek olan, %96 daha pürüzsüz bir cilt sağlayan Jowae Leke Karşıtı & Cilt Güzelleştirici Konsantre cildiniz için aydınlık bir görünüm sunuyor.

Bunu da seversin  Aydınlık göz makyajı
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim