Kitap fuarını gezdik..

Annekaz
24 Mart 2008
1 Yorum

Pazar günü AKM’de düzenlenen 2.Kitap fuarındaydık.Güzel bir gündü çok sayıda kitabı oldukça uygun fiyatlara aldık.Fuarda çok fazla çocuk kitabı ve yayınevi olduğunu söylemem gerek, çocuklar için alternatifler oldukça fazla hatta Elif Nur bir çocuk yayınevi standının arkasına geçip bir kitabı bitirene kadar kalkmadı..fakat hayal kırıklığına uğradım bir konu var.Malesef fuarda hanımlara yönelik tek bir kitap bile yok.El işleri craft hobi vs tarzı bir kitap bulmak mümkün değil tamam her taraf hobi kitapları olsun diye demiyorum ama bir stand bile olmaz mı ? Yoktu işte.

Fuarda tanıştığım Reçete Ankara gazetesinin genel yayın yönetmeni Özlem Koçoğlu ile oturup biraz sohbet ettik.Fuara katılmayan pek çok yayınevinin olduğunu ilgininde beklediğinin altında olduğu söyledi.Fuar daha 1 hafta açık kitap almak yazarlarla tanışmak isteyenler için bulunmaz fırsat , benden söylemesi..

Siz neler aldınız fuardan derseniz kesenin ağzı hep çocuklara açıldı bir sürü kitap aldılar okudukça yeri geldikçe buraya yazarım, ben ise 2 ciltlik Leman aldım :D

Fuar içinde minik bir Atatürk sergisi de vardı onuda gezdik ,fuar dışında yiyecek içecek bolca var çevresi yeşillik, çocuklar dondurmalarını güneşin de keyfini çıkararak çimenlerin üzerinde bitirdiler.Bu arada fuara giriş 1 lira belki merak edenler vardır.
Çekilen bir kaç fotoğraf ve kitaplarımız..
Bunu da seversin  Oturma odaları için dekorasyon önerisi
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. rüzgar dedi ki:

    Çok özendim haftasonu kitap fuarı gezinize. Bizim Zeytin’le eziyete dönüşüyor böyle geziler. Uykusu geliyor, yoruluyor… Biraz daha büyüyünce çok keyifli olacağına eminim. İyi haftalar. Sevgiler :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim