Anneler Günü hediye fikirleri – yaşlanma karşıtı ürünler

Annekaz
26 Nisan 2016
Yorum Yok

Anneler Günü için annenize hediye olarak güzellik ve bakım ürünleri almayı tercih edebilirsiniz. Özellikle orta yaş ve üstü anneler için antiage bakım kremleri ve yaşlanma karşıtı ürünler çok seviliyor. LR firmasının antiage ürünleri çok seviliyor.

LR Güzellik ve sağlık firmasının ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı‘nın eşsiz fırça lifleri dakikada 7.000 kez titreyerek çok hassas bir şekilde temizlik yapar. Cildi yıpratmadan doğal yağ dengesini koruyarak siyah nokta ve sivilcilerden azaltılmasını sağlar. ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ayrıca gözenekleri sıkılaştırarak daha genç bir yüz hattı elde etmeye yardımcı olur. İlk kullanımda bile parlak ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmanızı sağlar. Anneler için ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı gerçek bir hazinedir akşam kendine ayıracakları bir kaç dakika ile hem ciltleri güzelleşecek hem de kendilerini çok iyi hissedeceklerdir.

ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ve 3 adet özel temizleme kremi ile beraber üyelik özel fiyatı  407 liradır.  LR üyelik ve satın almak için 542 289 10 89 arayabilirsiniz.

LR-Zeitgard-yüz-temizleme-cihazı

 

LR Sağlık ve kozmetik ürünlerinin antiage serisi elbette bu kadar değil. Serox by LR,  Nanogold, Powerlift, Beauty Diamonds, Platinum Anti-Aging kremleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılıyor.

 

Zeitgard-Powerlift-Yüz-Kremi

Zeitgard Powerlift Yüz Kremi

• Hafif krem şeklinde emülsiyon • Cildi nemlendirir, canlandırır, daha fazla enerji ve elastikiyet sağlar • Oat-Peptid, Hyaluronik asit, yosun ekstresi ve 7 çeşit bitki karışımı cildin nem dengesinin korunmasını ve kırışıklık karşıtı etkisiyle daha canlı bir cildin oluşmasını sağlar • Erkek cildi için de uygundur  Üyelik Fiyatı 38 TL

ZEITGARD-Nanogold-&-İpek-Bakım-Seti

 

Nanogold ve ipek proteini UVA ışınlarına karşı koruma sağlayarak erken yaşlanmayı engeller. Mit TIMP-Peptid® ve kırışıklara karşı etkili SYN®-COLL etken maddeler ile güneşe maruz kalan ciltlerde oluşacak olan negatif etkileri önler. Zeitgard Nanogold Gündüz Kremi ile ideal ikilidir. Bu ikilinin üyelik fiyatı: 108 TL

Bunu da seversin  Anneye hediye

Sipariş vermek için 542 2891089

Zeitgard Serox Komple Set

serox-set-LR

 

Serox Komple Set

LR sağlık ve güzellik firmasının belkide en çok satan ürünü özellikle göz pedleri anında kırışıkları azaltması nedeniyle çok seviliyor. Yoğun keratin içeren bu pedler sayesinde acısız ağrısız botoks etkisi mümkün. Komple set ile azalan kırışıklıklar ve sıkılaşan bir cilt hayal değil.

Annenize anneler gününde  bu yaşlanma karşıtı ürünlerden hediye edebilirsiniz. LR üyelik ve ürünler hakkında sorularınız için 542 289 10 89 arayabilirsiniz. 

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.