Cilt Bakım rutinim – Foreo Luna 2

Annekaz
20 Ağustos 2019
Yorum Yok

Cildiniz sizin için ne kadar önemli? Bir kaç sene önce cildimde lekeler oluşmaya başlayıp rengi bile değişince açıkçası benim için en önemli konu haline geldi. Bilen bilir lekelerle baş etmesi oldukça zordur ve oldukça sinir bozucudur işte o zaman sadece kremlerin ilaçların güzel bir cilt için yeterli olmadığını anladım.

Foreo Luna 2 işe yarıyor mu?

Güneş lekeleri, sivilceler, akneler, siyah noktalar özellikle yüzümüzde adeta siyah lekeli bir filtreye neden oluyor. Gerçek nemli ışıl ışıl cildimiz adeta bu filtre altında gizleniyor bu kirli dokuyu kaldırmanın tek yolu temizlik. Bilinen klasik cilt temizleme yöntemleri ise sadece yüzeyseldir ki bazen cildi temizleyim derken gözenekleri cilt yapınıza uygun olmayan kimyasallarla bile doldurabilirsiniz. Foreo Luna 2 ise bize çok farklı bir temizleme deneyimi sunuyor. Luna 2’yi yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve ben aslında cildimi temizlemiyormuşum :) Lekelerim azaldı cildim parladı ve Luna 2 sayesinde çok düzenli bir cilt temizleme ritüeline sahip oldum çünkü kullanması çok zevkli..

Foreo Luna 2 ile cilt temizleme ritüelim..

Ben FOREO LUNA 2 pembe kullanıyorum, pembe normal, mavi karma, lila hassas, turkuaz yağlı ciltler için zaten hepsinin üzerindeki silikon desenler bile farklı. Her akşam en sevdiğim yüz temizleme jelimden çok az cildime uyguluyor Luna 2’yi çalıştırıyorum yaklaşık 2 dakika boyunca yüzüme ve boynumu yıkayıp duruluyorum, sonra en sevdiğim nemlendirici ya da duruma göre serumumu sürüp tersi ile yine tüm yüzüme ve boynuma masaj yaparıyorum ki en sevdiğim bu :) Luna 2’nin T-Sonic™ teknolojisi yüzünüze masaj yaparken kan akışını da hızlandırıyor öyle ki çalıştırırken titreşimi en güçlü şekilde hissediyorsunuz.

Foreo Luna 2 ilk kullanımda bile oldukça fark yaratan bir temizleme cihazı, anti ageing etkisi ile düzenli kullanımlarda yaşlılığı geciktirecek ve daha taze bir cilde kavuşmamızı sağlayacaktır.

Bunu da seversin  Evde tonik nasıl yapılır?

Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim