Anneler Günü’ne özel altın kolye

Annekaz
7 Mayıs 2014
Yorum Yok

 Optimum Outlet İstanbul, “Anneler Günü”ne özel kampanyasıyla her hafta 3 kişiye birer altın kolye hediye edecek

Ziyaretçilerine yıl boyunca hesaplı alışveriş keyfi sunan Optimum Outlet İstanbul, “Anneler Günü”ne özel kampanyasıyla her hafta 3 kişiye birer altın kolye hediye edecek. Optimum’un hediye edeceği altın kolyeler, alışveriş keyfine farklı bir heyecan da katacak.

Kampanya çerçevesinde 18 Mayıs 2014 tarihine kadar Optimum Outlet İstanbul’dan, hafta boyunca en yüksek alışverişi yapan 3 şanslı ziyaretçi, birbirinden şık tasarımlarıyla göz kamaştıran altın kolyeleri almaya hak kazanacak. Optimum Outlet İstanbul’un bu zarif ve değerli hediyesi, annelerin güzelliğine güzellik katacak. Kampanyaya katılmak için, AVM içerisindeki mağazalardan yapılan alışveriş fişleri ile danışmada kayıt yaptırmak yeterli olacak.

Optimum Outlet, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katmaya devam edecek.

Bilgi için:       

Amazon İletişim / 0212 259 40 34

Jülide Çağlı / jü[email protected] / 0553 239 48 17

Bunu da seversin  Yemek yapmayı öğreten ve sevdiren yemek kitabı
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim