Anneler Günü için Siemens FQ1 serisi robot

Annekaz
7 Mayıs 2014
Yorum Yok
Doğramadan karıştırmaya, dilimlemeden narenciye sıkmaya uzanan tam 45 farklı fonksiyonu ile mutfakta her ihtiyacı karşılayan Siemens FQ1 serisi robot, işlerin hızla tamamlanmasını sağlıyor ve mutfakta hayatı kolaylaştırarak anneleri bir gün değil, her gün sevindiriyor.

Annelerle geçirilecek zamanları çoğaltan FQ1 serisi mutfak robotu, fırçalanmış çelik görünümü ve estetik tasarımı ile de Anneler Günü için özel bir hediye seçeneği olarak göz dolduruyor.

Anneler için mutfakta bir zaman makinesi: Siemens FQ1 Robot

Doğramadan karıştırmaya, dilimlemeden narenciye sıkmaya uzanan tam 45 farklı fonksiyonu ile mutfakta her ihtiyacı karşılayan Siemens FQ1 serisi robot, işlerin hızla tamamlanmasını sağlıyor ve mutfakta hayatı kolaylaştırarak anneleri bir gün değil, her gün sevindiriyor. Annelerle geçirilecek zamanları çoğaltan FQ1 serisi mutfak robotu, fırçalanmış çelik görünümü ve estetik tasarımı ile de Anneler Günü için özel bir hediye seçeneği olarak göz dolduruyor.

FQ1 serisi MK860FQ1 kompakt mutfak robotu, mutfakta her türlü zorlu işi üstlenerek yemek yapmayı keyfe dönüştüren Siemens Ev Aletleri’nin en yeni ürünlerinden biri. Tam 45 fonksiyonu ve pratik çözümleriyle mutfak işlerini hızlandıran ve zaman kazandıran Siemens’in yeni mutfak robotu, Anneler Günü için de aile sıcaklığını artıran bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. Mutfakta geçen yemek yapma süresini azaltarak annelerle birlikte geçirilecek zamanları artıran, hayatı kolaylaştırarak anneleri bir gün değil, her gün sevindiren FQ1 serisi robot, fırçalanmış çelik kaplaması ve estetik tasarımı ile de güzel bir hediye olma özelliği taşıyor.

Doğrama, karıştırma, çırpma, kesme, dilimleme, rendeleme, hamur yoğurma ve narenciye sıkma gibi 45 farklı fonksiyon yerine getirilebilen Siemens’in yeni mutfak robotu, yenilikçi özelliklerinin yanı sıra zengin aksesuarları ve fonksiyonları, güçlü performansı ile dikkat çekiyor. Robot, kompakt yapısı sayesinde de her mutfakta, dağınıklığa yol açmadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bunu da seversin  Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Fonksiyonel, güçlü, pratik, estetik…

Yüksek performanslı mini doğrayıcı, çok fonksiyonlu keskin bıçak, hamur yoğurma aparatı, çift taraflı ikişer adet dilimleme ve rendeleme diski; krema, yumurta ve hafif hamurlu karışımlar için paslanmaz çelik çırpıcı, narenciye sıkacağı ile robot mutfakların en zorlu işlerinin üstesinden kolaylıkla geliyor. Siemens MK860FQ1 mutfak robotu 1250 watt’lık güçlü motoru ile kullanım kolaylığı sunuyor. 3.9 litrelik geniş haznesi, 750 gr un ve malzeme kapasitesi robotun kullanımı kolaylaştıran diğer özellikleri arasında yer alıyor. Aksesuar çantasında yer alan ve tercihe bağlı seçilebilecek aksesuarlar da Siemens’in yeni yardımcısını daha da cazip hale getiriyor. Julienne diski, küçük ev aletleri aksesuarları, patates kızartması kesme diski ve doğrayıcıya isteğe bağlı olarak sahip olunabiliyor.

Güvenli bir kullanım için karıştırma kabı ve mikserindeki emniyet kilitli kapak aksamı ile fark yaratan robot, kaymayı engelleyen lastik ayakları ile sarsıntısız bir şekilde çalışıyor. Böylelikle mutfakların şeflerine sadece yemek yapmanın keyfi ve mutluluğunu yaşamak kalıyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim