Elektrik süpürgesinin yerini alacak robot

Annekaz
13 Şubat 2019
Yorum Yok

Elektrik süpürgesi ev temizliği için bir devrimdi bütün tozu bir makinenin içine çekmek çok akıllıca daha akıllıca olanı ise gün boyu evde kendi kendine gezip ortalığı temizleyen bir robot.

İtiraf edeyim her kadının hayali bütün iş gücünü sırtından alıp götüren akıllı insansı bir robottur. Düşünsenize bulaşık makinesini doldurup boşaltan yatakları toplayan evi silip süpüren bir robot ne kadar da muhteşem olurdu ama henüz böyle bir akıllı zeka teknolojisi yok, ama uzun süredir elektrik süpürgesi robotlar var.

ROBOT SÜPÜRGE NEDİR KULLANIŞLI MI?

Yeni nesil Robot süpürgeler akıllı zekaya sahiptir ve tüm gün ev içinde gezerek kendi kendine evi sürekli süpürür ve toz alır. Çocuklu ve evcil hayvanlı evlerde artık şart diyebilirim. Robot süpürge sadece evi temizlemez aynı zamanda diğer eşyaların üzeri toz olmaması için sürekli toz alarak evin kirlenmemesini, tozlanmamasını sağlar.

Robot süpürge kullananların çoğu aldıkları marka ve modele göre oldukça memnun olduklarını ifade ediyorlar. Nasıl çamaşır kurutma makinesi artık hemen hemen her eve girdiyse robot süpürgeler de yakında her evde olacak.

HANGİ ROBOT SÜPÜRGEYİ ALMALI?

Robot süpürge alırken dikkat etmeniz bir kaç şey var. Şarj olma süresi, çalışma süresi, çekim gücü ve pili ilk sormanız gereken sorular çalışma süresi uzun olan güçlü bir pili olan robot süpürge seçilmeli. Bunun yanı sıra engelleri aşması kriz anlarında kendi kendine durabilmesi de önemli. Yere atılmış bir atkıya çoraba takılıp kalıp bir süpürge çabuk bozulur.

Marka olarak Türkiye’de satılan çok fazla marka yok, piyasada olanlar Xiaomi , iRobot, Fakir, Miele. Hemen hepsi fiyat performans dengesine göre özelliklere sahip. Servis garantili bir ürün tercih ederseniz herhangi bir sıkıntıda sorun yaşamazsınız. Örnek olması ve robot süpürgeyi daha iyi tanımanız için size irobot tanıtımının videosunu paylaşıyorum.

Bunu da seversin  Duş Jeli Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim