Aradolu ile farklı lezzetler

Annekaz
20 Şubat 2016
Yorum Yok

Hayatınızı sağlıklı ve organik beslenmeye adadınız ise en değerli ve özel gıdaları bulmak için araştırmalar bitmez. Baharatın, kozmetiğin sofranıza gelen yiyeceklerin sizi siz yapan özelliklerden birisi olduğunu bilirsiniz. Aradolu size bunları verebilecek en elit web sitesi. Süper yiyecekler de bulabilir, çocuklarla sağlıklı bir kahvaltı için kavanoz kavanoz seçenekleri bulabilirsiniz.

Biz Aradolu’nun süt reçeleine bayıldık, itiraf edeyim evde kendim yaptım ama asla bu kadar güzel olmadı işin sırrı doğal keçi sütünde özellikle akşam atıştırmalarında, öğlen iş yerinde şekeriniz düştüğünde ağızına bir kaşık atıp enerjinizi tavan yaptıracak cinsten bir lezzet.

süt karamel

Aradolu’lunun süper yiyecekleri sağlıklı yaşam için destek arayanlar için özenle seçilmiş. Mesela Hawaiian Spirulina duydunuz mu?  Spirulina mavi yeşil alg mikroskobik yosun, Pasifik Okyanusu’nda bulunan Spirulina platensis’in kurutulmuş halinden elde edilmekte olan ve çeşitli bitkisel besin öğelerini doğal olarak içeren bir süper gıdadır.

İçeriğinde; protein, B12 vitamini, K vitamini gibi çeşitli vitaminler, demir, kalsiyum, fosfor, magnezyum, krom gibi mikro ve makro mineraller, karoten (turuncu), klorofil (yeşil), fikosiyanin (mavi), zeaksantin (turuncu) gibi çeşitli bitkisel pigmentler bulunmaktadır. Spirulina, vücudunuzun ihtiyacı olan günlük vitamin ve minarelleri fazlasıyla karşılamaktadır.

aradolu yosun

Spirulina yüksek seviyede antioksidan bir gıdadır. Yaşlanma ve kanser etkilerine karşı hücreleri korur. İçeriğindeki beta karoten sayesinde kolesterolü düşürmeye faydası olduğu bilinmektedir. Yine içeriğindeki Omega-6 yağlarında bulunan Gama Linolenik Asit sayesinde bazı kanser çeşitlerine karşı koruyucu etkisi olduğu gözlemlenmiştir.  Özellikle merak ettiğim bir üründü burada görmek doğrusu çok hoş oldu. Aradolu’nun sağlıklı dünyasını bundan sık sık ziyaret edeceğiz anlaşılan.

bebek kremi

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim