Hazır Kavanoz etiketleri

Annekaz
27 Ekim 2013
3 Yorum

Yaz başlar sebzeler meyveler bollaşır işe o zaman kışlık hazırlıklar da başlar. Kadınlar çalışan olsun ev hanımı olsun dondurucuya ne koysam hangi reçeli marmeladı yapsam da kışın çocuklar organik ev yapımı yiyecekleri sağlıklı sağlıklı tüketsin diye düşünülür, tabi bu reçeller salçalar için de şık kavanoz etiketleri lazım. Kavanoz etiketi yapmak eğer bu işlerden anlamıyorsanız biraz zor ama burada online olarak hazırlayabileceğini hazır kavanoz etiketleri var. Kendi yaptığınız sattığınız ev yapımı reçeller, salçalar, konserveler için bu etiketleri bastırabilir kendi markanızı oluşturabilirsiniz..

cilrek-receli-kavanoz-etiketi

Sadece evde kullanmak için değil artık ev yapımı reçeller, salçalar çok değerli özel bir pazarı da var. Her satıcı ürününü farklı kılmak ister ya da hediye edecekse özenle sunmak ister. Bunun için şık sade kavanozlara, kapak için küçük desenli kumaşlara ve ürününüzü tanıtan özellikleri yazan şık bir etikete ihtiyacı var.

Etiket yapması aslında çok kolay bunun bazı resim düzenleme programları bilmelisiniz bilmiyorsanız ya da uğraşmak istemiyorsanız çok kolay etkiket bastırabileceğiniz bir site var.

Jamlabelizer online etiket yapmak için harika bir site. Belli başlı etiketleri ücretsiz olarak düzenleyip  büyük küçük kavanozlar için bastırabilirsiniz bazı etiketleri çok ücretle satın alınıyor, Ben aşağıda bazı kavanoz etiketleri hazırladım. Siz de reçellerinizi çok şık kavanozlarda sadece size özel etiketlerle hazırlayabilir sevdiklerinize hediye edebilir ya da satışını yapabilirsiniz.

KAVANOZ ETİKETLERİ ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYIN

hazır kavanoz etiketleri nasıl yapılır? Kavanoz etiketi yapma programı, kolay kavanoz etiketi nasıl bastırılır? Kavanoz etiketleri nerede bulunur? kavanoz etiketi siparişi

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. bahar caspian35 dedi ki:

    Blog unuzu zevkle takip ediyorum.Bu etiket hazırlama paylaşımınada bayıldım.Hazırlamış olduğunuz bu etiketleri özel bir yapışkanlı kağıda mı yapıyorsunuz? teşekkürler…

  2. annekaz dedi ki:

    evet sticker kağıda bastırılması en güzeli ama yok diyelim bu durumda normal kağıda basıp kesip yapıştırıcı ile kavanozlara yapıştırabilirsiniz..

  3. ilknur dedi ki:

    harika bende yaklaşık 15 adet hazırladım baskı aldım yapışkanlı 14 e bugün yeni aldığım farklı şekillerdeki kavanozlara yapıp tamamlayacağım.bitmiş hallerini burdan atarım,çok güzel oldular,buna benzer başka program varsa alabilirim yani :) :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim