Lavera Organik Kozmetik – Vegan Kozmetik!

Annekaz
20 Şubat 2016
Yorum Yok

Lavera Organik Kozmetikte oldukça bilinen markalardan birisi. Madam Fikir Ankara etkinliğinde bize hediye edilmişti severek denedik nemlendiricisi özellikle gönül ferahlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün. Tamamen Vegan kozmetik. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hiç bir hayvansal ürün kullanılmıyor. Bu özelliği ile takdirleri toplayan Lavera Organik Kozmetik renkli kozmetikleri de yine ham kadınları güzelleştiriyor hem de sağlıklarını bozmuyor.

latte-lavera

Lavera Organik Kozmetik, doğal olarak güzelleşmek isteyenler için oldukça fazla seçeneğe sahip. Göz kaleminden, kapatıcıya, gözenek küçültücüden cilt sıkılaşmasına yaracak kremlere kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Organik kozmetik hakkında sorularınızı ve Lavera Organik  ürünlerini facebook sayfalarından sorabilir ekoorganik lavera
sitesinden satın alabilirsiniz.

lavera2

Lavera Kozmetik ayrıca bebek ürünleri de var doğal organik ve vegan olduğu için annelerin dikkatini özellikle çekmek isterim :)

Bunu da seversin  Kemer bağlama şekilleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim