Bebegen Markasının Değerleri

Annekaz
14 Nisan 2022
Yorum Yok

Bebek Giyim sektöründe her geçen gün çeşitlerin arttığı ve daha kaliteli daha güzel ürünlerin ön plana çıktığı bir sektör ile karşı karşıyayız. Konu bebek olduğu zaman annelerimizin hassasiyeti ön plana çıkması sebebiyle her şeyin tüm detaylarına kadar değerlendiriliyor.

Bebeğinizi ilk kucağınıza aldığınızda bir hastane çıkışı ve anne lohusa seti ilk sipariş gibi mutluluk verici oluyor ancak annelik akademisinde eğitim aldıkça işlerin daha da detaylandığını, bebek için beslenme alışkanlığı, uyku problemleri, gelişmeye yönelik sorunlar ve dahasının sizleri beklediğini anlıyorsunuz.

Bizler Bebegen olarak annelerimizin ilk gününden bebeğimizin 2 yaşına kadar olan tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve piyasada bulunan bu eksikliği tamamlamak adına yolumuza çıktık. Bir ebeveyn bebegen mağazalarına girdiği zaman lohusa setlerinden tutunda bebek bakım bebek hastane çıkışı ürünleri ayrıca 2 yaşa kadar pijama takımları bebek kıyafetlerinin tamamını bulabilmektedir.

Tabi bu hizmeti verirken ülkemizin sosyo ekonomik durumunu da göz önünde bulundurarak fiyatlarımızı çok uygun ve müşteri odaklı tutmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Özellikle internet sitemizden yapılan alışverişlerde kargo ücretsiz indirimleri ve birden fazla ürün alan annelerimize dönem dönem indirim imkanımız da bulunuyor.

Sektörün ihtiyaç ve eksiklerini daha da detaylandırmak adına tekstil ile çıktığımız bu yola şuan bebek arabası bebek mobilyası bebek beşikleri gibi birçok alanda hizmet vererek çalışmaya başladık. Sosyal Medya çalışmalarımız çekilişlerimiz hep müşteri odaklı olmakla birlikte müşterilerimize kaliteli ürünleri temin edebilmek ve bunun yanında müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlıdır.

Şimdi yeni bir alanda uzmanlaşmak ve annelerimize bebegen akademi alanında yenilikler vermeyi de hedefliyoruz. Bunun manası annelerimize bebeklerinin gelişiminde destek olabilmek, Örnek Sütüm Neden Gelmiyor ? Bebeğim Çok Ağlıyor ? Uygu Saatleri Neler Olmalıdır? gibi buna benzer daha bir çok konuda Bebegen Akademi‘den faydalanmalarını ön görüyoruz. Buradaki amacımız her zaman annelerimizin yanında olduğumuzu ve desteklediğimizi belirtmek onların yükünü bir nebze olsun hafifletmek üzere yapılan çalışmalardır.

Bunu da seversin  Çocuk Dünyası’nda Sağlıklı Malzemeden Şirin mi Şirin Bebek Kıyafetleri

Büyümek ve bir Türkiye markası olmak adına imalat ve ihracat da yapmaktayız. Bu vesile ile Yemen’de ve Kıbrıs gibi ülkelere bayilikler açmış aynı zamanda internet dünyasında 25 civarında büyük mağazalara xml bayilikler vermekteyiz. Tüm bunlar birlikte değerlendirildiğinde bizler Bebegen olarak daha iyi bir hizmet adına çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz.

Bizimle tanışmak isterseniz ve bebegen hizmetlerinden faydalanmak bayilik ve xml bayilikleri düşünürseniz sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim