Bebek kıyafetlerini ölümsüz hatıralara çevirin

Annekaz
20 Şubat 2019
Yorum Yok

Daha önce bebeklerinizin kıyafetinden nasıl ömür boyu saklayabileceğiniz yorgan yapılacağını göstermiştim. Şimdi de bebeklerinizin ilk kıyafetinden nasıl oyuncaklar yapabileceğinizi göstereceğim. Bebek hatıra yorganı

Bebek kıyafeti alırken en güzel en miniklerini seçiyor bir kaç ay olduktan sonra bir kenara kaldırıyoruz ama ilk kıyafetlerin anısı çok büyük. Bebeğinizin ilk kıyafetini ister saklarsanız torunlarınız giyer, isterseniz de böyle bir ayıcık yapar ya da yaptırır çocuğunuzun uzun yıllar arkadaşı oyuncağı olarak kalmasını sağlarsınız.

Fotoğrafta gördüğünüz bebek şimdi kocaman adam ama annesinin onun ilk battaniyesinden yaptığı minik ayıcık hala onunla beraber.

Bebeğinizin ilk kıyafetinden, ilk tulumundan ilk battaniyesi ya da ilk hırkasından yapabileceklerinizin sınırı yok daha çok minik ayılar tercih edilse de filler sevimli kedi ve köpekler de yapılabiliyor.

Bu etekli şık tulumla mesela sevimli bir ayıcık yapılmış.

Ekose desenli tulumdan harika bir oturan ayı göğsündeki ayıcık da popo kısmına çok hoş bir hava katmış.

Her türlü desen ve kıyafetten çok ilginç ayıcıklar yapılabiliyor işte size ilham alacağınız bir kaç örnek..

Bunu da seversin  Mutlu çocuk yetiştirmenin 7 yolu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim