Dev bebek gerçekten var mı? Görüntüleri herkesi şaşırtıyor

Annekaz
29 Temmuz 2018
Yorum Yok

Son günlerde dolaşan dev bebek videosu herkesi şaşkına çevirmiş durumda. Tüm dünyada büyük ilgi gören dev bebek videosu iyi bir fotomontaj mı yoksa gerçekten böyle bir bebek var mı? Böyle bir hormon bozukluğu var mı?

İri  bebekler elbette var lakin bu kadar büyüğü sanıyorum ilk defa görülüyor. Büyümü hormonu bozukluğu taşıyanlar aslında normal birer bebek olarak hayata başlarlar ama hayatlarının bir yerinde  büyümeleri durmaları gerekirken o büyüme durma ve rekorlar kıracak derece  uzun boylu kadınlar ve erkekler olarak hayatlarına devam ederler. Malesef bu bozukluğa sahip olanların hayatları diğer insanlara göre daha kıza oluyor.

Bu kadar büyük bir bebek var mı bilmiyoruz ama görüntüler gerçekten korkutucu. Böyle bir hastalıkla doğmak hem bebek için hem anne için acı verici olsa gerek.. İşte o video..

 

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim