Bebegen Bebek Tulum Modelleri

Annekaz
9 Kasım 2020
Yorum Yok

0 ve 12 ay aralığında bir birinden şık ve tasarımlı bebek tulumları şimdi https://www.bebegen.com.tr/ sizleri bekliyor. Bu yaza özel tasarlanmış yeni sezon ürünler ile tanışmaya hazır olun. Farklı kumaş ve desenlerle göz alıcı renklerin birleşimi sonucu bebeğiniz şıklığını yarıştıracak. Bebek ciltleri yetişkin bireylere göre daha hassas olur. Bu yüzden onların cilt tipine uygun rahat tulumlara ihtiyaç duyulur. Bebeğinizin içinde daha rahat hareket edeceği bir tulum modeline sahip olarak bebeğinizi şımartabilirsiniz. Bir birinden şık yazlık ve kışlık tutumlar ile hem siz hem de bebeğiniz rahat edecek. 

Kalitesiyle Fark Yaratan Bebek Tulum Çeşitleri

Bebek giyimi içinde tulumlar her zaman daha öne çıkan giysilerdendir. Gerek kullanışlı olması gerekse de rahatlık sunması bakımından anneler bebekleri için daha çok tulum seçerler. Tulumlar genelde bebekler 1 yaşına gelene kadar kullanılan ürünlerden oluşur. Tulum tercihinde özellikle önden açılan tulumların tercih edilmesi altını değiştirme açısından annelere daha fazla kolaylık sağlar. Tulumların ayaklı ve ayaksız olan modelleri de var. Ancak bu modeller yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılır yazlık olanlar ayaksız olarak giyilenleri kapsar. Kışlık olanlar ise ayaklı olarak giyilenleri içerir. Bebegen ile tüm ihtiyacınızı gidermeye başlayabilirsiniz. 

Sizler bebeğinizin rahatlığına uygun olarak tulum modelleri seçebilir hem yaza hem de kışa uygun olan bu modeller https://www.bebegen.com.tr/ ile onların dünyasını daha hareketli bir hale getirebilirsiniz. Tulumlar tek parça ürünler oldukları için kullanışlı yönleri ile öne çıkarlar. Alt üst bebek giyimleri kimi zaman rahatsız edici olmakla birlikte bebeğinizi kucağınıza her aldığınız zaman düzeltme ihtiyacı duyarlar. Ancak çeşitli tulum modelleri ile bunu yapmaya gerek bile duymazsınız.

Rahatlığıyla Ön Planda Olan Bebek Tulum Modellerinin Özellikleri

 

 • Bebek tulumları yazın pamuklu kumaşlardan üretilirken kışın polar kumaşlarla üretilirler. Bu sayede yaza ve kışa uygun modelleri gönül rahatlığı içinde tercih edebilirsiniz.
 • Bebek tulumları havlu dokuma özelliğine sahip giysilerdir.
 • Bebeğinizin narin cildine uygun olan dokuma kumaşlar ile üretilirler.
 • Özellikle uyku tulumu ile bebeğiniz geceleri daha rahat bir uykuya kavuşabilir.
 • Tulumlar esnektir. Bu da bebeğinizin içinde daha rahat hareket etmesine olanak tanır.
 • Astronot tulum çeşidi ile bebeğinizi hiç korkmadan karlı havada dışarı çıkarabilirsiniz. Bu model özellikle soğuk geçen kış ayları için üretilmiştir.
 • Bebeğiniz geceleri uyurken üzerini açabilir. Tulum yardımı ile böyle bir şey yaşanmaz.
 • Bebeğinizi geceleri terletmeyen uyku tulumları ile tanıştırarak onlara rahat bir uyku sunabilirsiniz. 
 • Özellikle teri ve nemi emen tulumlar vardır. Bu özelliğe sahip tulumları bebeğinize giydirerek onun sağlığını da düşünmüş olursunuz.
 • Bebeğinizi ince ya da kalın giydirmek yerine tek bir tulum ile tüm bunları başarabilirsiniz.
 • Farklı tasarımlara sahip tulum modelleri ile tanışarak bebeğinizi cıvıl cıvılbir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Bunu da seversin  Yenilikçi Beyaz Eşya Teknolojileriyle Evlerinizi Dönüştürün: En Son Trendler ve Akıllı Çözümler

 

Yukarıda sayılan özelliklerle birlikte bebeğinize tulum alırken uzun ve kısa kollu ya da şapka, bere ve terlik gibi ek ürünler sunan tulum modellerine de sahip olabilirsiniz.  Bebek tulumu çok geniş bir alanı temsil eder. Bu alanda istediğiniz modele sahip olmak sizin elinizde. Özellikle yeni doğan bebekler için tulum kullanmak çok yararlıdır. Onların hareketleri ve sağlığı göz önünde bulundurulursa tulum onlar için daha faydalı olacaktır.Bebegen dünyası sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Tek tip tulum ya da set şeklinde tulum modellerine sahip olarak onların dünyasına güzel bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Bir birinden rahat ve şık desenlere sahip tulum modelleri ile bebeğinizin büyüme sürecine de katkıda bulunabilirsiniz. Bebegen ile ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim