Bebek battaniyesi modelleri – top şeker

Annekaz
28 Mayıs 2020
Yorum Yok

Bebek Battaniyesi modelleri arasından en sevdiklerim yumuşak pastel tonlarda olanlar. Top top modeller kabartmalı ya da arkası astarlanmış kenarları tığlanmış battaniye modelleri oldukça uzun ömürlü oluyor. Ailedeki ilk bebeğe bebek battaniyesi  yapınca ya da yaptırınca 3 çocuğu daha rahat rahat o el emeği ile büyüyor. İnstagram da ve facebook da battaniye modelleri arıyorsanız karşınıza pek çok seçenek çıkar. Evde el emeğinden para kazanan becerikli kadınlar birbirinden güzel modellere örerek evlerine katkı sağlıyor.

BEBEK BATTANİYESİ ÖRGÜ MODELLERİ

Siz bebek battaniyesi modelleri arıyorsanız buradaki galeri size yardımcı olacaktır. Bebek battaniyesi ördürmek ve sipariş vermek isterseniz instagram ve facebook sosyal medyalarında bir çok becerikli hanıma ulaşabilirsiniz. Battaniye örme konusunda acemi iseniz Yotube battaniye örgü videoları size çok yardımcı olacaktır.

 

Bunu da seversin  İki kötü memur örneği
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim