Bebek Çikolatası Süslemeleri Ankara

Annekaz
16 Haziran 2019
Yorum Yok

Ülkemizde geleneksel olan yeni doğan bebek ziyaretlerinde mutlaka ikramlıklar dağıtılmaktadır. Gerek hastane odası gerekse evde gelen misafirlerinize isimli bebek çikolatası ikram edebilirsiniz. Bebeğinizin adına hazırlanmış bebek şekerleri ve hediyelikleri dağıtılabilir. Bebek dünyaya geldikten sonra çikolata yaptıracaksanız; bebeğinizin fotoğrafını kullanabilirsiniz. İsim, fotoğraf gibi belirli bir şey yoksa bile cinsiyetine uygun renk, tema seçip; hoş geldin bebeğim sloganını kullanabilirsiniz..

İSİMLİ BEBEK ÇİKOLATALARI

İsimli Bebek çikolatası çok farklı tema ve modeller kullanılabilir. Ahşap kutulu ,karton kutulu veya özel yapım kutu veya tepsilerde bebek çikolatası sunumu yapabilirsiniz. Son zamanlarda aynalı bebek çikolataları çok talep görmektedir. Diger bebek çikolata fiyatlarına göre değişkenlik gösteren aynalı bebek çikolataları , bebek şekeri ve hastane odası konseptine uygun olarak istediğiniz şekil ve ölçülerde kesilmektedir.

ANKARA’DA BEBEK ÇİKOLATASI İÇİN TEK ADRES

Bebek çikolatası yenildikten sonra üzerindeki aynalı şekiller daha sonra magnet veya süsleme  olarak evlerde kullanılabilmektedir. Bebeğinizin erkek ,kız ,veya ikiz olarak hazırlıklarına başladığınızda hale isim bulamadıysanız  bebek çikolatası süslemelerinde hoş geldin bebeğim gibi mesajlar ekleyebilirsiniz.Hastane odası konseptleri bebeğin cinsiyetine ve konulacak ada göre şekillenmektedir. Örneğin Aslan ismi konulduğunda genelde  Aslan temalı bebek yastığı, kapı süsü ve diğer süslemeler hazırlanmaktadır. Küçük prens ve prenseslere özel olarak çalışmalar yapılmaktadır. Gelen misafirlerinize taze ve farklı sunum için Bebek çikolatası Ankara  organizasyon firmalarından fiyat veya ürün araştırması yapabilirsiniz.

Genelde madlen sütlü çikolata ,napoliten çikolata veya minik tablet şeklindeki fıstıklı çikolataları tercih edebilirsiniz. Kullanılan marka ve tüketim süresine dikkat etmenizi tavsiye ederiz.Aynalı bebek çikolataları yanı sıra biblo süslemeli bebek çikolataları talep görmektedir. Biblolar daha sonra yakın aile çevresinde süsleme olarak evlerde bir ömür boyu hatıra olarak saklanmaktadır.

Bunu da seversin  Popüler kız isimleri ve anlamları

Bebeklerinizin adını ölümsüzleştirmek isterseniz ağaç fidesi veya tema vakfına bağış yapıldığına dair hediye notları dağıtabilirsiniz.Çocuğunuz birlikte büyüyen ağaçların olması ne hoş olur.Sokak hayvanları için  bağış düşünebilirsiniz. Farklı bebek hediyelikleri arıyorsanız mutlaka organizasyon firmalarından bilgi almalısınız. Seçimlerinizde farklı tasarımlar sunacaklardır. Sunumda hediyeniz kadar önemlidir. Sunum şekliniz misafirlerinize verdiğiniz önemi göstermektedir. Bebek çikolatalarında mutlaka şaşırtıcı sunumları demelisiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim