Bebeğinizi Kapı Süsü ile Karşılayın

Annekaz
26 Temmuz 2018
Yorum Yok

Yeni doğan hastane odalarının vazgeçilmezi, bebek kapı süsü ile bebeğinize “dünyaya hoş geldin!” mesajını çok farklı şekilde bırakmak istemez misiniz?

Bebek kapı süsü, hastane odaları için üretiliyordu; fakat zamanla o kadar yaygınlaştı ki artık günümüzde sadece hastane kapıları için değil evlerin bebek odaları için de bebek kapı süsü satılıyor. Tasarımıyla farklı bir bebek kapı süsü arıyorsanız, bu işe özel butik çalışan kişilere bile erişmeniz mümkün.

Bebek kapı süsü; bebeklerini kucaklarına almayı bekleyen aileler için değil; aynı zamanda yeni doğan bebek ziyareti için de satın alınabilecek bir bebek hediyesidir.

Bebek kapı süsü konsepte uysun

Seçime, konsept belirlemekle başlayın. Sindrella, denizcilik, batman, robin hood veya hayvanlardan oluşan bir konsept hatta çok daha fazlası… Karar tamamen sizin hayal gücünüze bağlı ve tamamen size ait. Konsepte karar verdikten sonra renklere karar verin. Ayrıca; bebek kapı süsü; üstünde bebeğinizin ismi yazacak mı; yoksa ışıklı mı, aynalı mı olmalı… Modeller de fazla çeşit olunca elbette karar vermesi bir dakika da gerçekleşmiyor, farkındayız. Size yardımcı olabilmesi adına bir çok site ve sosyal medya hesabı bulunuyor. Ürünleri inceleyip, nasıl bir bebek kapı süsüne ihtiyacınız olduğunz belirleyebilirsiniz.

Hazır ürün mü almalı yoksa el işçiliği ürünü mü?

Onlarca hazır ürün bebek kapı süsü var. Bir tanesine karar verebilirsiniz elbette çünkü hepsi her bütçe ve tarza hitap ediyor. Ayrıca, tamamen sizin isteğinize göre şekillenen, el işçiliği bebek kapı süsü de üretilebiliyor. Konu biricik bebeğiniz ise eminiz en çok içinize sineni tercih edeceksinizdir.

İkiz bebeklere, abilere ve ablalara da kapı süsü

İkiz bebek bekliyorsanız ya da bebeğiniz abisi ya da ablasıyla aynı odayı paylaşacak ise ortak tek bir bebek kapı süsü de hazırlatabilirsiniz. Çocuklarınızın isimlerinin de yer aldığı bebek kapı süsleri ile her iki çocuğunuzu mutlu etmiş olursunuz.  Odalarının kapısındaki bebek kapı süsü ile hem çocuklarınızı özel hissettirirsiniz hem de misafirlerinizin dikkatini çekmiş olursunuz.

Bunu da seversin  SBS'de puanlama sistemi ve soru dağılımı

Kapı Süsü Workshop’ları Çoğaldı

Seri üretimden uzaklaşan bireyler, kendi el emekleriyle yaptıkları ürünlere yoğunlaştı ya da butik ürünlere daha çok talip olmaya başladılar. Son zamanlarda da bir çok hamarat blogger başta kendi kapıları olmak üzere başkalarına da kapı süsü yapımını gösterdikleri workshop seansları düzenliyor. Siz de el emeğinize güveniyorsanız bir workshop’a katılabilir bebeğinize bebek kapı süsü hediye edebilirsiniz.

Birbirinden farklı ve özel bebek kapı süsleri https://www.cikolataatolyesi.com.tr/ adresinde sizleri bekliyor.

Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim