Aktif Bilişim hakkında yorumlarım

Annekaz
31 Ocak 2014
2 Yorum

Annekaz.com olarak blog hayatıma başladığımda blogspot üzerinde barınıyor ekmek elden su gölden hostlanıp gidiyorduk ne zaman blogspota yasaklar getirilip sinirim hoplatılmaya başlandı kendi evime çıkayım dedim. Önce godaddy aman aman çok fena hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum bir iki ay kaldıktan sonra hostgator ile anlaştım geçen yıla kadar sorunsuz gittik ta ki benim CPU sitenin boyunu aşmaya başlayıncaya kadar anlaşamadık onunla da ayrıldık bu arada Aktif Bilişim ile tanıştım. Site taşınırken çok yardımcı oldular kendi sunucumu kiraladım ve şimdi inanılmaz rahatım.

logo

Aktif Bilişim Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Gelistirme Bölgesi’nde işinin uzmanları çalışıyor sitenizle iligili 24 saat destek alabiliyorsunuz. Ben şimdi bana hosting firması soranlara Aktif Bilişimi tavsiye ediyorum çünkü aynı dili konuşan işini iyi yapan size gerçekten yardımcı olan en önemlisi yardımcı olmak isteyen firma sayısı çok az.

İçim gerçekten rahat artık onlar beni tanıyor ben onları oluşabilecek sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz eğer bu işlerde acemiyseniz  Aktif Bilişimi gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..

Bunu da seversin  2021 gözlük modası - numarasız gözlük modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Özge dedi ki:

    Hangi paketi kullanıyorsunuz? Daha önceki bloğumda bazı yerli hosting firmalarını kullandım ama çok tatmin etmedi.Siteniz çok hızlı yükleniyor

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim