Bebek odasına stickerdan ağaç

Annekaz
29 Haziran 2010
Yorum Yok

Bebek odası için çok ucuza yapılabilecek bir duvar süsü. Ağaçlar bebek odaları için en çok tercih edilen duvar tasarımlarından birisi yeşili yeniden doğuşu tazelenmeyi uzun ömürü temsil eden ağaçlar değişik şekillerde bebeklerin odalarında duvarlarında yer alıyor. Pahalı hazır sticker ya da çıkartmaların yerine duvara çizilen bir ağaç üzerine kağıtları keserek yapıştırmışlar. Güzel olmuş. Önce duvara yapılacak ağaç deseni normal bir kurşun kalemle çizilmiş daha sonra boyanıp kesilen stickerlar yapıştırılmış. Stickarların kalıpları ve nasıl yapıldığı..

Bunları da okumalısın: Bebek örgüleri, Bebek kurabiyeleri,Tığ işi bebek örgüleri, Oyuncak mobilyalar, Ayılı bebek battaniyesi, Örgü bebek patikleri,Kız bebek isimleri, Örgü bebek yeleği, Örgü bebek elbiseleri, Emzirmenin önemi ve ek gıdalara geçişte sağlıklı mama tarifleri, Annelere bebek emzirme önlüğü

Bunu da seversin  Bebek odaları seçenekleri
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim